Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Austiņas, lietus dušas

Patīkama un atsvaidzinoša duša? lietus duša sniegs jums izcilu relaksāciju silta vai vēsa ūdens straumēs. Tas ne tikai padarīs ikdienas vannošanos par prieku, bet arī veiksmīgi dekorēs jebkuru vannas istabu, palielinot tās funkcionalitāti. Komplektā ar klasisko klausuli vannas istabas lietus dušas izskatās eleganti un palielina lietotāja komfortu. Jūs varat iestatīt perfektu ūdens temperatūru (pateicoties termostatam tas būs ļoti vienkārši) un sajust miljoniem pilienu šļakatām uz ķermeņa. Lietus duša ir produkts, kas pilnībā mainīs jūsu dušas kvalitāti. Izmantojot mūsu piedāvājumā pieejamos produktus, varat baudīt ikdienas higiēnas aprūpi. Labas kvalitātes dušas galva un lietus dušas galva ir produkti, ko ir vērts izmantot jūsu vannas istabā. Ja jums ir abi, jūs varat izvēlēties, kā vēlaties mazgāties dušā. Iepazīstieties ar mūsu klāstu un izvēlieties no tā dušas galvu un lietus dušas galvu, kas atbilst jūsu vajadzībām!

Kādas ir rokas dušas un lietus dušas galvas priekšrocības?

Iekārtojot vannas istabu ar dušu, dušas galva ar šļūteni parasti ir pirmais armatūras elements, kas tiek uzskatīts par iegādi. Protams, dušas galva ir būtisks elements, kas ļauj izmantot dušu. Tomēr ir vērts apzināties, ka tai nav jābūt vienīgajai ierīcei, kas ļauj iet dušā.
Papildus tam vannasistabā varat ierīkot arī lietus dušu, kas ļaus dušā plūst ar straumi, kas perpendikulāri kritīs pār jums. Daudziem cilvēkiem dušas vanna ir ļoti patīkama un relaksējoša. Ērta straumes stipruma regulēšana ļaus to pielāgot savām vajadzībām. Ja vēlaties izvēlēties, tad, uzstādot dušā gan klausuli, gan lietus dušu, varēsiet izmantot vēlamo režīmu.

Atklājiet mūsu dušas galvu un lietus galvu klāstu

Varētu šķist, ka lietus dušas galva vienmēr darbojas vienādi, tāpēc tam, kuru modeli izvēlaties, nav lielas nozīmes. Tā nav pilnīga taisnība, jo katrai zemūdens lietus dušai vai virszemes lietus dušai ir nedaudz atšķirīgs izmērs un funkcionalitāte. Mūsu veikalā pieejamie atsevišķie modeļi atšķiras pēc tehniskajiem parametriem, ietekmējot, piemēram, ūdens straumes stiprumu.
Mēs apzināmies, ka mūsu klientiem ir dažādas estētiskās izvēles un dažādas cerības gan attiecībā uz lietus dušu, gan dušas galvu funkcionalitāti. Ja jūsu vannas istabas furnitūra ir melna, jūs, iespējams, vēlēsities, lai furnitūra, kas ļauj izmantot dušu, būtu arī melna. Šādā situācijā trāpījums būs melna dušas galva un lietus dušas galva vienā krāsā.
Mūsu piedāvājumā atradīsiet kvalitatīvus produktus, kas ļauj regulēt ūdens straumi – no šauras ar salīdzinoši augstu spiedienu līdz nedaudz izkliedētākam, ko, iespējams, lietosiet ikdienā. Mūsu veikalā ir arī lietus dušas galva, kuru varat iegādāties arī melnā krāsā.
Visas mūsu sortimentā esošās dušas un lietus galvas ir produkti, kas ir izgatavoti, pievēršot uzmanību detaļām un detaļām. Pateicoties tam, jūs varat būt pārliecināti, ka tie būs ne tikai estētiski, bet arī funkcionāli un izturīgi pret bojājumiem.
Mēs apzināmies, ka vannas istaba ir telpa ar diezgan specifiskiem apstākļiem. Tāpēc esam parūpējušies, lai visi mūsu piedāvājumā esošie produkti būtu izturīgi pret mitrumu un biežām temperatūras izmaiņām. Iepazīstieties ar mūsu sortimentu un izvēlieties no tā jūsu vajadzībām un vannas istabas dizainam pielāgotu furnitūru!

lietus duša ir arī lielisks risinājums gados vecākiem cilvēkiem un visiem, kam var būt grūti turēt klausuli dušā. Atbrīvojot rokas, viņiem būs vieglāk droši nomazgāties, vienkārši stāvot kabīnē.

  • Lietus dušas mūsu piedāvājumā *

Pieaugot interesei par lietus dušām, mūsu piedāvājumā ir iekļauti vannas istabas aprīkojuma elementi vairākās versijās, no kurām izvēlēties. Tie atšķiras, piem. uzstādīšanas metode (virsma un vienā līmenī), kā arī pieejamās funkcijas un forma. Kvadrātveida lietus dušas ir populāras un īpaši dizainētas. Viņiem ir liela virsma ar izkaisītiem caurumiem, caur kuriem plūst ūdens.

Kādi elementi ietekmē komfortu, lietojot lietus dušu ar klausuli?

- cieta apstrāde, izmantojot nerūsējošo tēraudu, kas ir izturīgs pret mitrumu un augstu temperatūru, nav uzņēmīgs pret koroziju,

- termostats pastāvīgas ūdens temperatūras iestatīšanai,

- iespēja regulēt ūdens plūsmas intensitāti – maiga vai intensīva straume,

- klausules gadījumā – atbilstošs roktura diametrs, lai ideāli ietilptu rokāe,

- lietus dušas galvas gadījumā – iespēja brīvi pielāgot lietus dušas sviras iestatījumu un leņķi.

Mūsu piedāvājumā ir gan griestu lietus duša, gan pie sienas stiprināma versija. Lietus dušas svira ir piemērota izmēra un garuma, lai dušā būtu plašāka aizsniedzamība.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!