Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
matt (11)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Jaucējkrāni, virtuves jaucējkrāni

Iekārtojot virtuvi, jārūpējas pat par mazākajiem elementiem. Papildus pamata sadzīves tehnikai svarīga ir arī furnitūra un pareiza pieskaņošana interjeram. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka virtuves jaucējkrāns ir ne tikai estētisks papildinājums, bet ierīce, kas ietekmē telpas lietošanas komfortu. Mūsu veikala piedāvājumā Jūs atradīsiet plašu preču izvēli dažādos apdares un servisa stilos.

Virtuves jaucējkrāni – kādu veidu izvēlēties?

Mēs lieliski apzināmies, ka katram klientam ir atšķirīgs redzējums par to, kā vajadzētu izskatīties viņa virtuvei. Tāpēc mēs cenšamies padarīt izlietnes maisītāju izvēli daudzveidīgu dizaina, montāžas un konstrukcijas ziņā. Piedāvātās ierīces ir pieejamas arī plašā krāsu gammā, tāpēc atradīsiet zelta, melno, sudraba un pat balto modeļus. Esošajā sortimentā varam piedāvāt virtuves krānus:

- ar izvelkamu vai elastīgu snīpi,
- stāvus,
- ar noapaļotiem profiliem,
- aprīkots ar aeratoriem,
- augsta konstrukcija,
- ar hromētu virsmu.

Katrs virtuves krāns ir izgatavots no īpaši atlasītiem materiāliem. Tas nosaka armatūras kalpošanas laiku un uzticamību, kā arī apkopes vieglumu. Sakarā ar to, ka virtuves jaucējkrāni tiek uzstādīti sarežģītos apstākļos, tie ir veidoti tā, lai tie būtu izturīgi pret mitrumu un augstām temperatūrām.

Izlietnes jaucējkrāni katram interjeram

Stilīgie REA virtuves jaucējkrāni papildinās jūsu virtuves interjeru. Mūsu piedāvājumā ir iekļautas baterijas, kuras varat pielāgot jebkurai telpai. Krāsu un rakstu daudzveidība noteikti atvieglos izvēli un ļaus bez kompromisiem atrast savām vajadzībām atbilstošu akumulatoru. Mūsu virtuves jaucējkrāni ir veidoti dažādos rakstos, kas padara tos piemērotus gan klasiskajam, gan modernajam interjeram.

Virtuves krāni – funkcionāli un estētiski

Piedāvājam ierīces, kas veidotas tā, lai to lietošana būtu ērta un ļautu ekonomiski patērēt ūdeni. Šī iemesla dēļ atsevišķi izlietnes maisītāju modeļi ir aprīkoti ar aeratoriem, kas vēdina plūsmu. Interesants risinājums ir arī pārvietojamā vai izvelkamā galviņa, pateicoties kurai var ērti izskalot izlietni. Lielākajai daļai virtuves jaucējkrānu krānu vietā ir svira, kas ļauj precīzāk kontrolēt ūdens temperatūru un spiedienu.

Aicinām iepazīties ar pilnu veikala REA piedāvājumu. Mēs esam pārliecināti, ka tik plašs klāsts attaisnos jūsu cerības. Ja rodas problēmas ar pareizā virtuves krāna izvēli, mēs ar prieku sniegsim padomu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!