Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
POLECANE (9)
Veicināšanas produkti
product_advanced_searcher.empty_field
Ražotājs
Rea (9)
Garantija
product_advanced_searcher.empty_field
Materiāls
polipropilēna (8)
Dziļums
no
    no uz cm
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Skalošanas pogas

Jaunajās un pēc renovācijas tualetēs tradicionālos tualetes podus ar skalošanu atradīsim reti. Tās tika aizstātas ar modernām iegremdētām sistēmām, kas nozīmē, ka visa hidrauliskā sistēma ar rāmi ir paslēpta sienā. Vienīgais elements, kas izvirzās – ja neskaita tualetes podu – ir poda skalošanas poga, kas ļauj pareizi nolaist ūdeni pēc tualetes lietošanas.
Iegremdētā rāmja poga ir neatkarīgs elements, kuru var nomainīt jebkurā laikā, kad vien rodas vajadzība. Nomaiņa nekādā gadījumā nav saistīta ar rāmja struktūras iejaukšanos. Minimālisms un mazie izmēri nozīmē, ka visa lieta aizņem maz vietas un ir lieliski piemērota vannas istabām ar ierobežotu telpu un nestandarta vannas istabām, piemēram, ar slīpiem griestiem. Skalošanas poga var būt universāla, taču vienmēr instrukcijā jāpārbauda ražotāja prasības attiecībā uz rāmja un citu sistēmas elementu parametriem, lai viss saskanētu kopā.

Tualetes skalošanas plāksne — kas par to jāzina?

Pogas tualetes rāmjiem ir pieejamas dažādos variantos. Agrāk dominēja vienfunkcionālie modeļi, kas aprīkoti tikai ar vienu pogu, kas vienmēr izlaida noteiktu un nemainīgu ūdens daudzumu, vidēji no 5 līdz 9 litriem.
Taču šādi risinājumi nav ne ekonomiski, ne videi draudzīgi, tāpēc mūsu veikalā piedāvājam tikai divfunkciju skalošanas pogas. Tad mums ir divas atslēgas – mazāka, kas parasti izlaiž 3 litrus ūdens, un lielāka, izlaiž 6 litrus. Tie parasti ir vizuāli izstrādāti, lai nevienam nebūtu problēmu atšķirt, kurš ir kurš. Šīs vērtības vienmēr ir norādījis ražotājs ierīces rokasgrāmatā. Tajā arī norādīts, ka vidējais skalošanas laiks ir aptuveni piecas sekundes.
Pogas, kas paredzētas iegremdējamam rāmim, kas sadalīts divās daļās, liek mums patērēt līdz pat uz pusi mazāk ūdens, kas, cita starpā, nozīmē mazākus rēķinus, un, ņemot vērā citu maksu pieaugumu, tas ir ļoti vēlams.

Kādas ir iegremdējamās tvertnes pogu krāsas – pārskats

Iegremdējamās cisternas pogām pirmām kārtām ir jāpilda sava pamata, noderīgā loma, taču mēs neaizmirstam par estētiku. Pretēji šķietamajam, šis mazais elements lielā mērā ietekmē tualetes izvietojumu. Ir vērts pārliecināties, ka tas labi iederas.
Mūsu veikalā mēs piedāvājam skalošanas pogas taisnstūra korpusā ar izmēriem 250 × 165 mm un vairākos krāsu variantos – hroma, zelta un melna. Dažiem modeļiem atslēgas ir visvienkāršākajās ģeometriskajās formās, t.i., iegarenas, kvadrātveida vai apaļas, un tās var izkārtot atsevišķi vai pieskarties viena otrai. Plašā izvēle ļauj šīs ierīces pielāgot vannas istabas raksturam gan krāsas, gan apdares (matēta vai glancēta), gan formas ziņā.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!