Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Atvēršanas metode
Uchylny (11)
Stikla biezums
6 mm (28)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Kabīnes izmērs
90x90 (16)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Kvadrātveida dušas kabīnes

Daudzās mājās vannasistabas ir nelielas telpas, kurās nepieciešams pārdomāti pārvaldīt telpu. Šādos gadījumos labākā izvēle ir kvadrātveida dušas kabīne, kas aizņem ievērojami mazāk vietas nekā vanna. Arvien vairāk cilvēku pārliecinās par šo risinājumu, jo laiks, kas pavadīts zem dušas, var būt tikpat relaksējošs kā vannā. Mūsu piedāvājumā atradīsiet modernas kvadrātveida dušas kabīnes, ar kurām varat iekārtot modernu un funkcionālu interjeru. h2. Kvadrātveida duša ar dušas paliktni: 80×80, 90×90 – universāla izvēle katrai vannas istabai. Kvadrātveida dušas kabīnes ir klasiskas dušas kabīnes, kas izceļas ar vienkāršu, regulāru formu. Tās ir visizplatītākais un populārākais dušas kabīnes veids lielākajā daļā cilvēku mājokļu. Kvadrātveida dušas kabīnes lieliski iederēsies jebkurā vannas istabā neatkarīgi no tās izmēra un formas. Modeļi ir pieejami pārdošanā dažādās konfigurācijās, izmēros un apdares stilos. 80×80 kvadrātveida dušas kabīne ir ideāli piemērota nelielām telpām, pat vannas istabās ar ierobežotu telpu. Uzstādīts stūrī, tas nodrošina papildu vietu citiem piederumiem un ir ērts lietošanā. Sienas kvadrātveida dušas kabīnes ir ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas. To elegantais izskats saderēs gan ar modernām, gan klasiskām kompozīcijām. h2. Kvadrātveida kabīnes – plašs produktu katalogs. Kā ražotājs mēs lepojamies ar savu plašo produktu klāstu, kas pastāvīgi tiek papildināts ar jauniem priekšlikumiem. Projektējot kvadrātveida dušas kabīnes, mēs rūpējamies ne tikai par estētiku, bet arī par dizaina funkcionalitāti. Pie mums jūs atradīsiet produktus, kas atbilst jūsu interjeram un vajadzībām. Mēs piedāvājam kvadrātveida sienas dušas kabīnes: – izgatavots no izturīga rūdīta stikla, – dažādos būvniecības veidos, – uzstādīšanai uz grīdas vai dušas paliktņa, – atveras sasvēršanas, bīdīšanas un locīšanas veidā, – ar alumīnija vai hroma profilu apdari un dažādu krāsu izvēli. Mēs pārdodam kvadrātveida dušas kabīnes 90×90, kā arī daudzus citus, pat nestandarta izmērus. Katrs modelis ir izgatavots ar vislielāko rūpību un pārsteidz ar unikālu dizainu un izsmalcinātām detaļām. Mūsu Rea kvadrātveida kabīņu izcilais meistarības līmenis, kā arī to elegantais un modernais dizains gadu no gada palielina to popularitāti. Aplūkojiet mūsu pilno produktu katalogu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.