Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabīnes tips
Stūris (51)
Atvēršanas metode
Bīdāmās (22)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Maisītāja apdare
spīdīgs (28)
Kabīnes izmērs
90x90 (29)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Kvadrātveida dušas kabīnes

Daudzās mājās vannasistabas ir nelielas telpas, kurās nepieciešams pārdomāti pārvaldīt telpu. Šādos gadījumos labākā izvēle ir kvadrātveida dušas kabīne, kas aizņem ievērojami mazāk vietas nekā vanna. Arvien vairāk cilvēku pārliecinās par šo risinājumu, jo laiks, kas pavadīts zem dušas, var būt tikpat relaksējošs kā vannā. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet modernas kvadrātveida dušas kabīnes, ar kurām jūs varat iekārtot modernu un funkcionālu interjeru.

Kvadrātveida dušas kabīne ar dušas paliktni: 80×80, 90×90 – universāla izvēle jebkurai vannas istabai.

Kvadrātveida dušas kabīnes ir klasiskas dušas kabīnes, kas izceļas ar vienkāršu, regulāru formu. Tās ir visizplatītākais un populārākais dušas kabīnes veids lielākajā daļā cilvēku mājokļu. Kvadrātveida dušas kabīnes lieliski iederēsies jebkurā vannas istabā neatkarīgi no tās izmēra un formas.

Pārdošanā ir pieejami dažādu konfigurāciju, izmēru un apdares stilu modeļi. Nelielām telpām 80×80 kvadrātveida dušas kabīne ir ideāls risinājums pat vannas istabā, kuru ir grūti novietot. Uzstādīta stūrī, tā nodrošina papildu vietu citiem piederumiem un ir ērta lietošanā. Sienas kvadrātveida dušas kabīnes ir ne tikai funkcionālas, bet arī estētiski pievilcīgas. To elegantais izskats saskanēs gan ar modernu, gan klasisku iekārtojumu.

Kvadrātveida kabīnes – plašs produktu katalogs.

Kā ražotājs mēs lepojamies ar plašu izstrādājumu klāstu, kas pastāvīgi tiek papildināts ar jauniem priekšlikumiem. Veidojot kvadrātveida dušas kabīnes, mēs rūpējamies ne tikai par estētiku, bet arī par dizaina funkcionalitāti. Pie mums jūs atradīsiet produktus, kas atbilst jūsu interjeram un vajadzībām. Mēs piedāvājam kvadrātveida sienas dušas kabīnes:

- izgatavotas no izturīga rūdīta stikla,
- dažādu veidu konstrukcijās,
- uzstādīšanai uz grīdas vai uz dušas paliktņa,
- atveramas nolokāmi, bīdāmi un salokāmi,
- ar alumīnija vai hroma profilu apdari un dažādu krāsu izvēli.

Mēs pārdodam kvadrātveida dušas kabīnes 90×90, kā arī daudzu citu, pat nestandarta izmēru. Katrs modelis ir izgatavots ar vislielāko rūpību un pārsteidz ar unikālu dizainu un izsmalcinātām detaļām. Mūsu Rea kvadrātveida kabīņu izcilais izpildījums apvienojumā ar to eleganto un moderno dizainu nodrošina to popularitātes pieaugumu gadu no gada.

Aplūkojiet mūsu pilno produktu katalogu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!