Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Šķidrumi dušas kabīnēm

Mission clean vannas istaba – dušas tīrīšanas līdzekļi

Vannas istaba ir vienīgā telpa mūsu mājas telpā, kur putekļi var uzkrāties tik strauji. Neviena cita telpa, virtuve vai vannas istaba netiek netīra tik ātri kā tur. Tam nevajadzētu mūs pat pārsteigt, jo tā ir visvairāk izmantotā telpa mājā. Lai gan katram ir sava istaba un sava brīvības zona, vannas istaba kalpo visiem mājsaimniecības locekļiem.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir peldēšanās buduārs vai pieticīga, maza vannas istaba, šai telpai jāpievērš īpaša uzmanība jautājumiem, kas saistīti ar tīrības uzturēšanu. Pareizi izvēlētu materiālu izmantošana ir svarīgs elements vannas istabas iekārtošanas procesā, taču svarīga ir arī atbilstoša aprīkojuma izvēle. Tādā veidā mēs neizvairīsimies no pienākuma tīrīt, bet varam pasargāt sevi no ilgstošas ​​beršanas. Dušas kabīnes ar hidrofobu pārklājumu var būt mūsu sabiedrotie cīņā par tīrāku interjeru.

Dušas tīrīšanas līdzeklis ar pārklājumu

Kaļķakmens, ūdens vai ziepju traipi — izklausās pazīstami, vai ne? Vai ir nepieciešams veikt ikdienas rituālus, kas paredzēti, lai salonā būtu nevainojami tīrs? Absolūti nē, ja vien izvēlaties pareizos tīrīšanas līdzekļus. Bez šaubām, šie ir mūsu piedāvātie produkti dušas kabīnes tīrīšanai. Lai tas spīdētu, ir vērts pastiepties pēc šķidruma dušas kabīņu mazgāšanai. Tieši tajā tiek savākts lielākais ūdens daļiņu daudzums, kas, ja to atstāj, var izraisīt pelējuma parādīšanos. Mūsu veikalā piedāvātie dušas kabīņu tīrīšanas līdzekļi spēj izvadīt visas sēnītes un baktērijas, kas spējušas iejusties komfortabli mitrajā zonā. Karstais gaiss, kas piepilda vannas istabu uzreiz pēc peldes, veicina pelējuma veidošanos. Šķidrums dušas kabīņu mazgāšanai pasargās mūs no nepatīkamas beršanas.

Jautājumi par šīs vietas pienācīgas higiēnas uzturēšanu ir viens, estētiskie apsvērumi ir cits nosacīts. Šobrīd pieejamām dušas kabīnēm parasti ir inovatīvs ar neapbruņotu aci neredzams pārklājums. To galvenā joma ir ūdens molekulu nogulsnēšanās samazināšana uz stikla pārklājuma. Hidrofobā impregnēšana dušas kabīnēm palīdzēs noņemt ūdens paliekas, kas plūst pa stikla virsmu un rada svītras un traipus. Mūsu veikalā piedāvātais dušas kabīnes tīrītājs ar hidrofobu pārklājumu ir ārkārtīgi efektīvs, jo tajā esošie polimēri atsvaidzina dušas kabīnes pārklājuma īpašības, kas sastāv no ūdens daļiņu atbaidīšanas. Līdzeklis maigi attīra, un tajā pašā laikā nesaskrāpē stikla virsmas.

Mūsu piedāvājumā iegādātie tīrīšanas līdzekļi ir sabiedrotie cīņā par tīrām dušas kabīnēm. Pēc lietošanas peldēšanās var kļūt daudz patīkamāka. Izbaudiet iepirkšanos!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!