Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabīnes tips
Stūris (54)
Atvēršanas metode
Bīdāmās (17)
Kabīnes izmērs
90x90 (15)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Melnas dušas kabīnes

Vēlaties uzlabot vannas istabas interjeru un piešķirt tai izsmalcinātu izskatu? Tradicionālās caurspīdīgās dušas kabīnes vietā izvēlieties melnu dušas kabīni bēniņu stilā. Pēdējo mēnešu laikā tas ir absolūts interjera dizaina hits, un to ļoti iecienījuši tie, kas iekārto vai remontē vannas istabu. h2. * Melnā profila dušas kabīnes*. melnā dušas kabīne savu oriģinālo raksturu piešķir tieši kontrastējošajiem profiliem, kas izvietoti stikla stiklu satikšanās vietās. Dažiem melniem dušas kabīnes variantiem ir “šaha” formāts. Melnā režģa konstrukcija vienā pusē piešķir interjeram mūsdienīgu izskatu, lai gan tam netrūkst arī rustikāla stila. Labi sabalansētais, harmoniskais dizains nodrošina pilnīgu relaksāciju vannā. Papildu rotājums melnajā dušas kabīnē ir alumīnija rokturis virs ieejas. h2. * Melnās dušas mūsu klāstā*. REA klāstā ir melni 80×80 vai 90×90 dušas kabīnes. Netrūkst arī taisnstūra formas konstrukciju, kas ļauj iekārtot problemātiskas, iegarenas vannas istabas. Pateicoties plašajai veselu dušas kabīņu, kā arī to atsevišķu elementu, t. i., stiklu, pieejamībai, var dažādi veidot telpu, lai lietderīgi izmantotu katru pieejamo interjera kvadrātmetru. Mēs saviem klientiem iesakām *- dušas kabīne 80×100 melna, – dušas kabīne 80×80 melna, – melna dušas kabīne 90×90. un daudzi citi no Bler, Solar, Fargo kolekcijām. Tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem – stikla, kas divreiz rūdīts 600-800 °C temperatūrā, un alumīnija profiliem. Tas garantē augstu izturību pret skrāpējumiem un mehāniskiem bojājumiem, kā arī Easy Clean pārklājuma vieglu tīrīšanu traipu un kaļķakmens veidošanās gadījumā. h2. Durvis, melnas dušas sienas – jebkuram interjeram. Kā redzat, katra izstrādājuma detaļa ir rūpīgi pārdomāta un izstrādāta. Tā rezultātā ir radītas melnas dušas kabīnes, kas ir iecienītas ne tikai mājās, bet arī viesnīcās vai SPA&Wellness centros. Papildus melnai dušas kabīnei 80×80 vai 90×90 komplektā ietilpst arī nepieciešamie uzstādīšanas piederumi – rokturi, notekas, profili, dušas komplekti.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!