Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Montāža
Uz grīdas (2)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas dušas paliktņi

Brīvi stāvošās dušas kabīnes veido pilnu komplektu, kam nav nepieciešami nekādi papildu elementi. Citādi ir pašbūvētu dušu gadījumā, kur atsevišķu piederumu izvēle ir atkarīga no investora. Tādā gadījumā ir nepieciešams iegādāties kabīnes tipam atbilstošu un lietotāju individuālajām vēlmēm atbilstošu briedamo baseinu. REA piedāvājumā ir plašs risinājumu klāsts, kas darbosies dažādu salonu dizainu gadījumā.

Dušas paliktņi — kuru izvēlēties?

Pirms izlemjat iegādāties konkrētu modeli, vispirms ir jānosaka, kāda veida dušas paliktnis darbosies jūsu vannas istabā. Universālākie un vienlaikus praktiskākie ir zemie dušas paliktņi, jo atvieglo dušas lietošanu. Tie nodrošina ērtu iekļūšanu salonā un neaizņem daudz vietas. Augsto sienu trūkums ietekmē arī dušas lietošanas drošību, tāpēc šādi vannas istabas paliktņi ieteicami gados vecākiem cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Pārdodam arī dziļas dušas paliktņus, kas neļauj ūdenim izšļakstīties pa vannas istabu. Šādi modeļi labi darbosies, mazgājot bērnus vai mazgājot rokas. Papildus konstrukcijai jānorāda arī dušas paliktņa parametri un rūpīgi jāizmēra kabīnes izmērs.

Augstas un zemas dušas kabīnes katrai vannas istabai

Mēs cenšamies savu sortimentu padarīt daudzveidīgu preču ziņā. Līdz ar to varam Jums piedāvāt plašu risinājumu klāstu, kas ietver plakanus dušas paliktņus vai ar augstākām sienām. Neatkarīgi no izvēlētā modeļa mēs varam nodrošināt, ka piedāvātie dušas paliktņi:

- tie ir izstrādāti tā, lai to lietošana būtu ērta,
- tie ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem,
- ir estētisks izskats,
- ir pieejamas dažādās krāsās un apdares stilos.

Piedāvātie vannas istabas paliktņi tiek pārdoti kopā ar montāžas elementu komplektu. Turklāt tie ir izgatavoti no īpaši atlasītiem materiāliem, pateicoties kuriem tos ir viegli tīrīt.

Dušas paliktņi – mūsu piedāvājums

Piedāvājumā modernas dušas paliktņi, pieejami daudzos izmēros, izgatavoti no izturīga akrila vai minerālakmens. Atkarībā no modeļa: dziļa, sekla, īpaši plāns. Populārākais ir 80×80 airēšanas baseins. Droši sazinieties ar mums. Mūsu komanda ir jūsu rīcībā.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!