Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas dušas paliktņi

Brīvi stāvošas dušas kabīnes veido pabeigtu komplektu, kam nav nepieciešami papildu komponenti. Tas neattiecas uz iebūvējamām dušām, kur individuālo piederumu izvēle ir būvnieka ziņā. Šādā gadījumā ir jāiegādājas dušas paliktnis, kas atbilst dušas kabīnes tipam un lietotāju individuālajām vajadzībām. REA piedāvā plašu risinājumu klāstu, kas piemērots dažādiem dušas kabīnes dizainiem. h2. Dušas paplātes – kādu izvēlēties? Pirms izvēlaties konkrētu modeli, vispirms ir jānosaka, kāda veida dušas paliktnis būs piemērots jūsu vannas istabai. Visdaudzpusīgākie un praktiskākie ir *pazeminātie dušas paliktņi, jo tie atvieglo dušas lietošanu. Tie ļauj ērti iekļūt dušas kabīnē un neaizņem daudz vietas. Augstu sienu trūkums padara arī drošāku lietošanu dušā, tāpēc šādi vannas dušas paliktņi ir ieteicami vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Mēs pārdodam arī dziļus dušas kabīnes dušas paliktņus, kas novērš ūdens šļakstīšanos vannas istabā. Šādi modeļi labi noderēs, peldot bērnus vai mazgājot rokas. Papildus dizainam ir jānosaka arī dušas dušas paliktņa parametri un precīzi jāmēra dušas kabīnes izmērs.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.