Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Kanalizācijas tips
product_advanced_searcher.empty_field
Kanalizācijas garums (cm)
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Lineāras dušas notekas

Duša bez paliktņa izskatās ļoti stilīga un moderna, un tajā pašā laikā ir ērti lietojama. Tādā veidā ir daudz vieglāk iekāpt un izkāpt no salona, ​​kas var būt svarīgi īpaši cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām. Veidojot šādu dušu, lineārā noteka palīdzēs efektīvi novērst grīdas applūšanu un tajā pašā laikā tajā diskrēti paslēpties. Šāda veida elementi atšķiras ne tikai pēc izmēra, kas ļauj tos pielāgot gandrīz jebkuram izkārtojumam, bet arī pēc izskata. Pateicoties tam, tie var lieliski papildināt telpas dekoru, piešķirot tai eleganci.

Lineāra dušas noteka – praktiska un stilīga vannas istaba

Lineārā dušas noteka lieliski iekļaujas minimālisma tendencēs, kas pamanāmas daudzās modernās vannas istabās. Tomēr tas var arī lieliski atbilst jebkura stila apdarei, tāpēc tas ir ārkārtīgi daudzpusīgs. Atteikšanās no dušas paliktņa un lineārās notekas izvēlei dušā ir arī citas priekšrocības. Tie ietver:

- universālums – var izmantot gandrīz jebkurā vannas istabā gan mājās, gan komerciālos objektos vai viesnīcās,
- elegants izskats – identificēts ar dizaineru interjeru,
- funkcionalitāte – viegli uzturēt dušu un tās apkārtni tīru, kā arī ikdienas lietošanas ērtības,
- dažādība – dažāda veida notekas apdares pieejamība.

Izvēloties lineāro drenāžu savam interjeram, ir vērts pievērst uzmanību to svarīgākajiem parametriem, piemēram, caurlaides spējai (spējai noteiktā laikā novadīt noteiktu ūdens daudzumu) vai uzstādīšanas dziļumam. Svarīga ir arī garantija – Rea produktiem tā ir pat 10 gadi!

Rea lineārās notekas — stils un kvalitāte

Rea zīmols piedāvā lineāras notekas, kas viegli iederēsies jūsu interjerā. Tie atšķiras pēc parametriem, izskata un krāsām, taču kopīgs ir izcils izpildījums, kas nosaka izturību un funkcionalitāti. Mūsu piedāvājumā ir piem. zemas notekas, kuras var ierīkot pat nelabvēlīgos apstākļos, kā arī dažādas apdares iespējas, kas ļauj izvēlēties noteku, kas lieliski saskan ar pārējiem sakārtojuma elementiem.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!