Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
spīdīgs (15)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Tualetes bidē jaucējkrāns

Bidē jaucējkrāns ir būtisks vannas istabas aprīkojuma elements, ja jums ir bidē. Mūsdienu bidē mikseri tiek ražoti ļoti dažādos variantos un formās, pateicoties kuriem mikseri ir viegli pieskaņot jebkuram interjeram. Turklāt tualetes poda bidē jaucējkrāni tiek ražoti daudzās krāsās, kas padarīs izvēli vēl vienkāršāku. Bidē jaucējkrānu ieteicams pieskaņot izlietnes jaucējkrānam un dušas jaucējkrānam. Noteikti komplekts izskatīsies ļoti iespaidīgi.

Daudzi māju un dzīvokļu īpašnieki, iekārtojot vannas istabu, koncentrējas uz inovācijām un oriģinalitāti. Pareizi izvēlēti bidē jaucējkrāni lieliski sader ar dažādu krāsu piekaramajiem skapjiem un flīzēm un avangarda vannām. Iekārtojuma aspekti gan nav vienīgais arguments nepieciešamībai vannas istabā uzstādīt bidē. Bidē jaucējkrāns ir praktisks aksesuārs, kas paredzēts intīmo vietu mazgāšanai un kopšanai pēc tualetes lietošanas. REA veikalā pieejamās ierīces ir ļoti ērti lietojamas. Vairumā gadījumu tie tiek aktivizēti un deaktivizēti līdzīgi kā klasisko vannas istabas jaucējkrānu gadījumā. Universālos modeļus var viegli pielāgot dažāda veida bidē.

Bide krāni – neierobežota modeļu izvēle par pieņemamu cenu

Veikala REA klāsts pastāvīgi tiek papildināts ar moderniem bidē krāniem. Šeit pieejamie produkti izceļas ar izturību un funkcionalitāti. Tos var veiksmīgi izmantot daudzus gadus. Ja tiek lietots kā paredzēts un regulāri tīrīts, WC bidē jaucējkrāns darbojas bez problēmām ilgu laiku, saglabājot savu nevainojamo izskatu. Atkarībā no izvēlētā modeļa bidē krāns ir uzstādīts noteiktā veidā. Mūsu veikalā bidē jaucējkrāni tualetēm ir pieejami stāvošā, sienas vai iebūvējamā versijā. Izvēloties kādu no šīm ierīcēm, ir vērts pievērst uzmanību tam, kā tiek uzstādīta bidē un tualete. Šo aprīkojuma elementu saskaņošana viens ar otru garantēs stilīgu izskatu vannas istabā.

Bidē jaucējkrāns var būt vienas vai dubultsviras. Tomēr pēdējā laikā bezkontakta modeļi kļūst arvien populārāki. To lietošana veicina higiēnas saglabāšanu, novēršot mikroorganismu izplatīšanos uz rokām. Veikalā REA iespējams iegādāties preces dažādās krāsās, piem. zelts, sudrabs, melns. Dažiem jaucējkrāniem ir matēts pārklājums, savukārt citu modeļu virsmu apdarē ar spīdīgu hroma slāni. Tas ļauj tiem izskatīties lieliski dažādos vannas istabas iekārtojumos.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!