Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas spoguļi

Tualete, vanna vai duša, izlietne un veļas mašīna ir obligāti katras vannas istabas elementi, kam jābūt maksimāli funkcionālam un ērtākam. Tomēr būtu grūti iedomāties šo istabu pat bez mazākā spoguļa. Vannas istabas spogulis ļauj veikt ikdienas skaistumkopšanas procedūras, uzklāt grimu un kontrolēt savu frizūru, bet vīriešiem, cita starpā, rūpīgu skūšanos.
Tas vēl nav viss, jo vannas istabas spogulis spēlē ne tikai tipiski utilitāru, bet arī estētisku lomu. Tas noteikti palielina visas telpas vērtību, padara to gaišāku, piešķir telpu un optiski palielina.
Pirms spoguļa uzstādīšanas pie sienas rūpīgi jāapsver tā atrašanās vieta un, precīzāk, augstums, kādā tas karāsies. Ir ļoti svarīgi to pielāgot mājsaimniecības locekļiem, lai ikviens tajā varētu ērti redzēt sevi neatkarīgi no auguma.

Apaļie un asimetriskie spoguļi – moderns un moderns izkārtojums

Populārākie ir apaļie vannas istabas spoguļi, kas aizņem salīdzinoši maz vietas, tomēr izskatās ļoti iespaidīgi. Atkarībā no modeļa, ko piedāvājam mūsu veikalā, diametrs ir 50, 60 vai 70 centimetri. Vannas istabas spoguļiem ir melns vai zelta rāmis, tāpēc, izvēloties kādu no tiem, jāparūpējas par spoguļa pareizu apkārtni. Ir svarīgi, lai šīs krāsas elementi parādās vannas istabā, lai izveidotu vienotu veselumu. Turklāt, ja vannas istabas zona to atļauj un ir uzstādītas divas izlietnes, ir vērts piekārt arī divus apaļus spoguļus blakus.
Interesanti izskatās arī bezrāmju apaļais spogulis, kuru var brīvi pieskaņot jebkuras krāsas furnitūrai un aksesuāriem. Tas neuzspiež īpašu stilu, tas ir ļoti universāls un tajā pašā laikā smalks.
Turklāt ļoti modē ir ne tikai apaļie spoguļi, bet arī moderni vannas istabas spoguļi, vai precīzāk – ar asimetrisku formu, piemēram, līdzīgi dimantam vai piecstūrim. Ieviešot šādu elementu savā vannas istabā, varam būt droši, ka tas koncentrēs uzmanību un piesaistīs uzmanību. Neskatoties uz nestandarta izmēriem, katrs modelis ir veidots tā, lai tas būtu pēc iespējas ērtāks lietošanā.

Sienas spogulis uz sloksnes – vannas istabai un citiem

Apaļie spoguļi ir dažāda izmēra, tāpēc tie ir lieliski piemēroti jebkurai vannas istabai, pat tām, kurām ir diezgan ierobežota platība. Risinājums, kas piešķir visam iekārtojumam oriģinālu un stilīgu raksturu, ir apaļš vannas istabas spogulis uz sloksnes. Šajā gadījumā josta spēlē ne tikai roktura lomu, bet arī rotājumu. Dažiem modeļiem jostas vietā ir dekoratīva aukla, pateicoties kurai tie lieliski iederas interjerā, kas dekorēts, piemēram, skandināvu stilā.
Vannas istabas spoguļus var veiksmīgi izmantot citās telpās, piemēram, guļamistabā, viesistabā vai koridorā. Šajās vietās īpaši vērts piekārt modeļus ar zeltainu rāmi, spoguļus uz jostas vai auklas vai tādus, kam ir neparasta forma. Tie rotās interjeru, piešķirot telpisku efektu.

Vannas istabas spogulis – vienmēr labi apgaismots

Katram vannas istabas spogulim – apaļam, asimetriskam vai uz lentes – jābūt pareizi izgaismotam, lai to varētu brīvi izmantot. Vislabāk darbosies abās spoguļa pusēs un augšpusē montētas lampas, pateicoties kurām seja tiks vienmērīgi izgaismota un netiks radītas liekas ēnas.
Atkarībā no jūsu vēlmēm un vannas istabas dizaina varat izvēlēties siltu, dzeltenu vai aukstu, baltu gaismu. Tā kā vannas istabas spogulis tiek izmantots diezgan bieži, ieteicamas LED spuldzes, kuras bez raizēm var ieslēgt un izslēgt. Turklāt tie taupa enerģiju un nemaz nesasilst.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!