Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
Bezmaksas transports (6)
Veicināšanas produkti
product_advanced_searcher.empty_field
Ražotājs
Tutumi (7)
Garantija
product_advanced_searcher.empty_field
Apdare
slīpēts (3)
Krāsa
Zelts (3)
Platums (mm)
no
  no uz mm
Augstums (mm)
no
  no uz mm
Garums (mm)
no
  no uz mm
Typ mocowania
Przykręcany (6)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Ziepju trauciņš

Uzturēt tīrību pie izlietnes var būt vienkārši!!!

Ziepju trauki ir viens no tiem aprīkojuma elementiem, par kuriem mēs bieži aizmirstam, taču nevajadzētu aizmirst par to funkcionalitāti un estētiku. Tāpēc mēs nolēmām iepazīstināt ar plašu klāstu, kas ļaus jums izvēlēties labāko produktu sev. Mūsu piedāvājumā atklāsiet gan vienkāršus un minimālistiskus modeļus, gan dekoratīvākus, kas bagātināti ar interesantiem rakstiem, materiāliem un krāsām.

Kategorijā jūs atradīsiet dažādus produktus, kas paredzēti ziepju uzglabāšanai vannas istabā, virtuvē uz izlietnes, darba virsmas vai sienas. Mūsu piedāvājuma ziepju trauki ir kvalitatīvi un eleganta izskata produkti, kas ir izturīgi pret bojājumiem un viegli tīrāmi.

bagātīgs sortiments

Mūsu piedāvājumā atradīsiet no dažādiem materiāliem izgatavotus ziepju traukus plašā formu un krāsu gammā. Izvēloties pareizo ziepju trauku, mēs rūpējamies ne tikai par tā piedāvātajām praktiskajām priekšrocībām, bet arī par jūsu interjera estētiku un iekārtojumu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!