Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Stikla biezums
6 mm (63)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Durvju izmērs
100 (20)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dušas durvis

Dušas telpu var atdalīt dažādos veidos. Viena no tām ir dušas durvis, kas ir alternatīva tradicionālajām kajītēm. Tas ir ideāls risinājums, uzstādot dušas paliktni nišā. Taču tos var izmantot arī tandēmā ar lineāro noteku, kas iedziļināta grīdā, radot ļoti ērtu un mūsdienīgu izkārtojumu. Kvalitatīvu komponentu izmantošana un pareiza to montāža nodrošina arī nepieciešamo hermētiskumu un izturību.

Dažādas dušas durvis – izveidojiet savu izkārtojumu

Dušas durvis ir pieejamas dažādos standarta izmēros (80, 90, 100, 110, 120, 130, 140, 150, 160 cm), un dažreiz tās var izgatavot arī pēc precīza izmēra. Tas ļauj tos precīzi pieskaņot jebkurai vannas istabai. Tie atšķiras arī ar savu dizainu, kas ir saistīts ar to izmantošanas veidu. Atkarībā no individuālajām vēlmēm un konkrētās telpas apstākļiem varat izvēlēties dušas durvis:

- bīdāmas,
- eņģes,
- salokāms.

Rea piedāvājumā ir iekļauti daudzi šo risinājumu varianti, kas ļauj nodrošināt maksimālu interjera funkcionalitāti un estētiku. Dušas durvīm var būt arī cita apdare (piem., profili, rokturi), kas palīdz izveidot vēlamo izvietojuma stilu. Pašlaik ir populāri melna apdare, kas lieliski saplūst ar tādas pašas krāsas furnitūru, radot modernu, elegantu efektu.

Rea dušas durvis – gudra izvēle

Izvēloties Rea risinājumus, varat būt pārliecināti, ka koncentrējaties uz kvalitatīvu darbu un labāko stilu. Mūsu dušas glāzes ir izgatavotas no augstākās kvalitātes stikla un ir izgatavotas ar vislielāko rūpību, kas nodrošina to izturību un uzticamību, kā arī apdares elementus. Mūsdienīgs, daudzveidīgs dizains palīdz atrast jebkura stila izkārtojumam atbilstošus elementus, un inovatīvi risinājumi ļauj palielināt to funkcionalitāti. Piedāvājam plašu izmēru un veidu dušas durvju klāstu, kas iederēsies jebkurā telpā. Aicinām iepazīties ar piedāvājumu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!