Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Galda virsma (274)
Baseina krāsa
Sniegbaltīte (96)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas izlietnes uz galda virsmas

Izlietnes izvēlei ir vērts pievērst lielu uzmanību, jo tas ir viens no biežāk izmantotajiem vannas istabas aprīkojuma elementiem. Tāpēc tam galvenokārt jābūt ērtai lietošanai. Taču neuzkrītoša izlietne var būt arī estētiski svarīgs iekārtojuma elements un pat unikāla interjera dekorācija. Tas viss ir atkarīgs no izvēlētā modeļa. Rea piedāvājumā cita starpā ietilpst: ārkārtīgi elegantas galda izlietnes, kuras arvien biežāk tiek izvēlētas stilīgās telpās. Tā ir ideāla funkcionalitātes un unikāla stila kombinācija, kas var izrotāt arī jūsu vannas istabu!

Izlietne uz galda — ideāli piemērota dizaina vannas istabai

Izlietne uz galda virsmas ir bijis īsts interjera dizaina hīts pēdējos gados. Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, tā ir ārkārtīgi dekoratīva pati par sevi un daudz izteiksmīgāka par padziļinātu izlietni. Rakstu, krāsu un formu daudzveidība ļauj izvēlēties patiesi oriģinālu un interesantu risinājumu. Ir pieejamas * vannas istabas galda izlietnes*, kas atšķiras pēc:

- forma – piemēram, apaļa bļodas formā, taisnstūrveida, kvadrātveida un pat neregulāra;
- krāsa – tā ir gan klasiska balta, gan visas varavīksnes krāsas, ieskaitot melnu vai zeltu;
- materiāls, no kura tie izgatavoti, piemēram, keramika, akmens vai tā imitācija un pat stikls;
- izmērs – gan bļodas izmērs, gan pašas konstrukcijas masivitāte;
- stils – pieejami elementi industriālā, glamūra, minimālisma, retro un daudzos citos stilos.

Otrkārt, galda izlietne, pateicoties savai formai, ļauj arī izstādīt rūpīgi izvēlētu galda virsmu. Turklāt tas ļoti labi darbojas ikdienas lietošanā.

Rea galda izlietnes – mūsu piedāvājums

Rea klāsts ietver ārkārtīgi daudzveidīgu priekšmetu klāstu, kas izceļas ar precīzu apdari un sensacionālu stilu. Mēs piedāvājam gan lielas, gan mazas galda izlietnes, dziļas un seklas, ar noapaļotām un ģeometriskām formām. Ja jums rūp gan estētika, gan izturība, Rea countertop izlietne būs lieliska izvēle.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!