Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Izlietnes poda dziļums (mm)
no
  no uz mm
Izlietnes trauka platums (mm)
no
  no uz mm
Izlietnes garums (mm)
no
  no uz mm
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Izlietnes un piederumi

Mūsu piedāvātās izlietnes ir lieliska izvēle klientiem, kuri novērtē kvalitāti un meistarību. Mūžīgā forma, augstākās klases materiālu un tehnoloģiju izmantošana, lielisks dizains un izmantoto risinājumu savietojamība garantē perfektu gala efektu un piepildot jebkuru virtuves telpu. Ir pieejami dažādi krāsu varianti. Komplektā ietilpst: izlietne, sifons, notekas komplekts ar iespēju pieslēgt veļas mašīnu vai trauku mazgājamo mašīnu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!