Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Atvēršanas metode
Przesuwny (34)
Stikla biezums
6 mm (93)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Kabīnes izmērs
90x90 (28)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dušas kabīnes 90x90, 80x80 un citas

Vannas istabās arvien biežāk tiek ierīkota atsevišķa duša – vai nu kā tradicionālās vannas aizvietotājs, vai arī blakus vannai, ja to ļauj iekštelpu platība. Tas ir risinājums, kas ļauj ātri un ērti nomazgāties jebkurā laikā. Mūsdienu dušas kabīnes ir ne tikai ērtas un praktiskas, bet arī ļoti stilīgas. Tāpēc tie lieliski iederas modernā vannas istabas dizainā. Pateicoties lielajai modeļu daudzveidībai, ir viegli izvēlēties piemērotāko jebkurai telpai – optimālu ne tikai izmēra vai formas, bet arī izskata ziņā.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.