Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabīnes tips
Stūris (137)
Atvēršanas metode
Bīdāmās (61)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Maisītāja apdare
spīdīgs (97)
Kabīnes izmērs
90x90 (37)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dušas kabīnes 90x90, 80x80 un citas

Atsevišķa duša mūsu vannas istabās parādās arvien biežāk – gan kā tradicionālās vannas aizstājējs, gan tai blakus, ja to atļauj interjera izmēri. Šis ir risinājums, kas ļauj ātri un ērti uzņemt vannu jebkurā laikā. Modernās dušas kabīnes ir ne tikai ērtas lietošanā un praktiskas, bet arī ļoti stilīgas. Pateicoties tam, tie lieliski iekļaujas vannas istabas modernajā stilā. Pateicoties milzīgajai modeļu daudzveidībai, jūs varat viegli izvēlēties pareizo jebkurai telpai – optimālu ne tikai izmēra vai formas, bet arī izskata ziņā.

Ikvienam interjeram piemērota dušas kabīne

Neatkarīgi no telpas lieluma un formas, pareizās kabīnes izvēlei nevajadzētu būt problēmām. Rea piedāvā gan standarta, gan mazāk izplatītas formas un izmērus. Kas?

- Mazās vannas istabās lieliski iederēsies 80×80 dušas kabīne. Pusapaļa forma šajā gadījumā ietaupīs vēl vairāk vietas.

- Nedaudz lielāka 90 × 90 dušas kabīne nodrošina ērtāku vannu, un, pateicoties risinājumiem, izmantojot salokāmās sienas, tā var būt ārkārtīgi funkcionāla.

- Arvien populārāka izvēle ir arī taisnstūra modeļi, kas lieliski izskatās modernos izkārtojumos, vienlaikus nodrošinot vairāk vietas dušas laikā. Šis risinājums nodrošina plašu izmēru klāstu, piemēram, 80×90, 80×100 vai pat 120×90 cm.

  • Īpaši populāras kļūst arī ieejamas dušas*, t.i., bez dušas paliktņa un izmantojot grīdā padziļinātu noteku (piemēram, lineāro). Šis risinājums ir ārkārtīgi estētisks, bet arī praktisks. Turklāt, pateicoties ieejamām sienām, jūs varat gandrīz brīvi veidot telpu, radot savu sapņu dušu pats.

Ar ko atšķiras vannas istabas dušas, kas pieejamas mūsu piedāvājumā?

Mēs piedāvājam plašu preču klāstu, pateicoties kuriem ikvienam ir iespēja atrast kaut ko sev, neatkarīgi no vannas istabas izmēra un iekārtojuma vīzijas. Sortimentā ir gan klasiskas vannas istabas kabīnes ar hroma apdares profiliem, gan versijas melnā un zelta krāsā, kas ir lieliska izvēle visiem modernu elementu un glamūra garā. Profili un rokturi ir izgatavoti no alumīnija, kas ar lāzera palīdzību 4 reizes pārklāts ar augstākās kvalitātes emaljas pārklājumu. Pateicoties tam, aprakstītajām daļām, kas aprīkotas ar dušas kabīnēm, ir paaugstināta izturība pret koroziju, aptraipīšanu un krāsas maiņu. Turklāt to virsma ir ārkārtīgi izturīga un ārkārtīgi viegli tīrāma.

Neatkarīgi no tā, vai mēs sapņojam par dušas kabīni bez paliktņa vai tradicionālo versiju ar paliktni, tās visas ir izgatavotas no augstākās kvalitātes drošības rūdīta stikla. Pateicoties tam, jūs varat paļauties uz bez problēmām un vienkāršu lietošanu. Mūsu piedāvātie izstrādājumi izceļas ar savu universālo izskatu un līdz ar to ir viegli pieskaņojami citiem aprīkojuma elementiem. Sortimentā ir gan vienkāršākās stikla rūtis, gan arī bēniņu dušas kabīnes tipa modeļi. Būs arī daudz priekšlikumu ikvienam, kam patīk metāliska apdare. Cilvēki, kuriem rūp praktiski risinājumi, var izvēlēties dušu, kur kabīne papildus ir aprīkota ar maziem plauktiem.

Dušas kabīnes – Rea piedāvājums

Zīmola Rea piedāvājumā ir iekļauti vairāki risinājumi, kas pielāgoti klientu dažādajām vēlmēm un vajadzībām. Katra no mūsu dušas kabīnēm ir izstrādāta, ņemot vērā maksimālu izturību, stingrību un funkcionalitāti, kā arī pievilcīgu dizainu, kas atbilst mūsdienu tendencēm. Aicinām iepazīties ar mūsu priekšlikumiem!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!