Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabīnes tips
Stūris (33)
Atvēršanas metode
Bīdāmās (17)
Maisītāja apdare
spīdīgs (32)
Kabīnes izmērs
90x90 (14)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Zelta dušas kabīnes

Vai jūs iedvesmo oriģināli interjeri? Ja vēlaties izveidot skaistu, modernu un funkcionālu telpu, izvēlieties zelta dušas kabīni. Atpūta šādā vietā būs vēl patīkamāka, un katra ikdienas vanna pārvērtīsies par spa seansu! Mūsu piedāvātie produkti ir ražoti ar īpašu uzmanību detaļām. Protams, centrālais punkts ir zelta profili, kas izgriezti uz stikla uz sienas un grīdas flīžu fona. Šī apstrāde ne tikai vizuāli veido telpu, atdalot mitro zonu no sausās zonas, bet arī dekorē telpas. Pat klasiskie pelēkie, bēšie vai baltie toņi iegūs greznu izskatu, ja tos kombinēsiet ar zelta dušas kabīni. Papildus dizainam katra zelta dušas kabīne nodrošina augstu funkcionalitāti. Tā ir pieejama dažādos izmēros un formās, tāpēc varat to viegli pielāgot savam projektam, telpai un gaumei. h2. Zaļā profila dušas kabīnes: 90×90 un daudzi citi izmēri mūsu piedāvājumā. Mūsu piedāvājumā ir visa zelta dušas kabīņu kolekcija dažādās formās un izmēros. Mēs piedāvājam: * – vannas ekrāni, kurus var novietot uz vannas, atdalot peldvietu no lietojamās zonas un samazinot ūdens šļakatu problēmu vannas istabā,. *- dušas sienas, – ģeometriski zelta dušas kabīnes 80×80, 90×90, 80×100. h2. *Durvis, zelta dušas sienas – ar dušas tekni vai lineāro drenāžu. Zeltītās dušas kabīnes var uzstādīt ar dušas tekni vai lineāro drenāžu. REA izstrādājumi izceļas ar mūsdienīgu formu un funkcionalitāti. To nodrošina tādi risinājumi kā Crystal Clear rūdītais aizsargstikls ar lāzera uzklātu Easy Clean pārklājumu. Gold dušas kabīne pēc pieprasījuma ir pieejama labās vai kreisās puses versijā, un uzstādīšanas daudzveidību nodrošina universālie profili. Komplektā ietilpst ne tikai zelta dušas kabīne, bet arī visas nepieciešamās montāžas sastāvdaļas – blīves, rokturi un eņģes. Zeltītās dušas kabīnes ir pārklātas ar 4 slāņu augstas kvalitātes emaljas pārklājumu. Tas padara alumīnija komponentus (profilus, rokturus, eņģes) izturīgus pret traipiem, nedeformējas un nerūsē.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!