Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vanna ar dušas ekrānu

Nelielu vannas istabu īpašnieki bieži vien ir spiesti izlemt uzstādīt vannu vai dušas kabīni. Abiem risinājumiem ir savas priekšrocības, tāpēc izvēle nebūt nav viegla. Turklāt šķērslis var būt mājsaimniecības locekļu individuālās vēlmes, kur daži cilvēki dod priekšroku ātrai dušai, bet citi mīl svētlaimīgu atpūtu vannā. Šajā gadījumā kompromiss var būt vanna ar dušas aizsegu – funkcionāls variants, kas apvieno baudu ar lietderību.

Vanna ar ekrānu – risinājums neizlēmušajiem

Jums nav jābūt divām vannas istabām, lai no rīta baudītu enerģiju sniedzošu dušu un relaksējošu vannu pēc smagas dienas. Vanna ar vannas sietu atrisinās dilemmas ar vannas istabas iekārtošanu viena veida sanitārajā telpā. Turklāt jums nav jārēķinās ar papildu izmaksām, jo ​​ekrānu var piestiprināt pie jums jau esošās vannas. Šāds nodalījums ir tik universāls, ka tas ir piemērots lielākajai daļai ierīču. Starp priekšrocībām, kas raksturo vannu ar dušas sietu, var minēt:

- funkcionalitāte,
- moderns dizains,
- vannas un dušas kombinācija,
- vienkārša montāža, kas neprasa renovācijas darbus,
- plašs apdares stilu klāsts.

Ieguldot vannā ar ekrānu, jums nav jāizvēlas starp ātru dušu vai vannu. Ar vienu rokas vēzienu jūs pārvērtīsiet vannu par dušas kabīni. Siena ir arī barjera, kas neļauj ūdenim izšļakstīties visā telpā. Vannas istaba ar vannu ar aizslietni ir laba izvēle arī mājās, kur vienu un to pašu telpu izmanto kā tualeti. Aizverot ekrānu, jūs nodrošināsiet savu privātumu vannā, un vienlaikus ļausiet citiem mājsaimniecības locekļiem izmantot vannas istabu.

Vanna ar ekrānu – cena

Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet produktus ar dažādām specifikācijām un apdares stiliem. Mums ir ekrāni ar profiliem vai sastāv no pilnīgi caurspīdīga stikla. Tie atšķiras pēc krāsām, izmēriem un lietošanas veida. Jūs varat iegādāties pašu sienu vai komplektu, kas sastāv no vannas ar dušas ekrānu. Pārdošanā ir daudz vannu modeļu, sākot no klasiskā, taisnstūrveida, brīvi stāvošā un retro stila. Aicinām iegādāties, garantējam zemas cenas un profesionālu konsultāciju.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!