Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vanna ar dušas ekrānu

Mazu vannas istabu īpašnieki bieži ir spiesti izlemt, vai uzstādīt vannu vai dušas kabīni. Abiem risinājumiem ir savas priekšrocības, tāpēc izvēle nebūt nav vienkārša. Turklāt šķērslis var būt arī individuālās mājsaimniecību vēlmes, jo daži dod priekšroku ātrai dušai, bet citi labprāt atpūšas vannā. Šādā gadījumā vanna ar dušas ekrānu var izrādīties kompromiss – funkcionāls risinājums, kas apvieno baudu un lietderību. h2. Vanna ar dušas ekrānu – risinājums neizlēmīgajiem. Jums nav nepieciešamas divas vannasistabas, lai no rīta varētu izbaudīt enerģisku dušu un pēc smagas darba dienas – relaksējošu vannu. vanna ar vannas aizslietni atrisinās dilemmas, kas saistītas ar vannas istabas iekārtošanu viena tipa sanitārajā mezglā. Turklāt jums nav jāiegulda papildu izmaksas, jo ekrānu var uzstādīt uz jau esošās vannas. Šāda starpsiena ir tik universāla, ka tā ir piemērota lielākajai daļai iekārtu. Starp priekšrocībām, kas raksturo vannu ar dušas ekrānu, ir šādas: – funkcionalitāte, – moderns dizains, – vanna un duša, – vienkārša uzstādīšana, kas neprasa renovācijas darbus, – plaša apdares stilu izvēle. Ieguldot līdzekļus vannā ar dušas ekrānu, jums nav jāizvēlas starp ātru dušu un vannu. Ar vienu pogas pieskārienu varat pārvērst vannu par dušas kabīni. Siena ir arī barjera, kas novērš ūdens šļakstīšanos pa visu telpu. Vannas istaba ar ekrānu* ir laba izvēle arī mājokļos, kur viena telpa tiek izmantota kā tualete. Aizverot ekrānu, jūs nodrošināsiet savu privātumu, kad mazgājaties, vienlaikus ļaujot pārējiem mājsaimniecības locekļiem izmantot vannas istabu. h2. Vanna ar ekrānu – cena. Mūsu sortimentā atradīsiet produktus ar dažādām specifikācijām un apdares stiliem. Mums ir ekrāni ar profiliem vai no pilnīgi caurspīdīga stikla. Tās atšķiras pēc krāsām, izmēriem un lietošanas veida. Jūs varat iegādāties atsevišķu sienu vai komplektu, kas sastāv no vannas ar dušas ekrānu. Mums ir pieejami daudzi vannu modeļi, sākot no klasiskiem līdz taisnstūra, brīvi stāvošiem un retro stila.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.