Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Atvēršanas metode
Bīdāmās (6)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Maisītāja apdare
matt (3)
Kabīnes izmērs
80x100 (2)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Pusapaļas dušas kabīnes

Vai meklējat produktus vannas istabas iekārtošanai? Vai vēlaties maksimāli un ergonomiski izmantot pieejamo telpu? Mēs iesakām izvēlēties ērtas un estētiski pievilcīgas pusapaļas dušas kabīnes, kas lieliski izskatās telpas stūrī.

Pateicoties lielajām bīdāmajām durvīm, tās nodrošina vieglu piekļuvi interjeram un pilnīgu brīvību dušā. Pat vismazākie no šajā klāstā iekļautajiem izstrādājumiem – pusapaļās dušas kabīnes 80×80 – piedāvā pietiekami daudz vietas, lai dušā varētu ieturēt dušu, ar rokām netrāpoties pret sienām. Iekšā var veiksmīgi ievietot dušas komplektu vai slēpto komplektu, tādējādi radot privātu spa zonu – ideāli piemērotu ikdienas kopšanai, kā arī atpūtai.

Pusloka dušas kabīnes mūsu piedāvājumā.

Esam sagatavojuši plašu klāstu, kurā atradīsiet pusslīdošas apaļas dušas kabīnes dažādos izmēros un stilos. Mēs piedāvājam pilnīgi caurspīdīgus modeļus bez redzamiem profiliem vai montāžas elementiem, kas padara tos par minimālisma konstrukcijām ar modernu raksturu. Tajā pašā laikā ir pieejamas arī pusapaļas dušas kabīnes ar rakstainām sieniņām, kas ne tikai rotā, bet arī nodrošina privātumu personai, kura vannojas.

Mēs aicinām izvēlēties divu izmēru produktus:.

– 90×90 pusapaļas dušas kabīnes, *.
*- 80×80 pusapaļa dušas kabīne.

Šie divi varianti ļauj pircējam pielāgot pussapļveida dušas kabīnes izmēru un stilu savām personīgajām vajadzībām un vannas istabas izmēriem. Turklāt jūs varat izvēlēties izstrādājumu ar zemu vai augstu dušas paliktni, kas sniegs jums vēl vairāk iespēju atpūsties siltā, smaržīgā vannā.

Augstas kvalitātes pusapaļas dušas.

Mūsu izstrādājumi atbilst visām prasībām attiecībā uz izgatavošanas kvalitāti un konstrukcijas materiālu izturību. Pusapļveida dušas kabīnes 80×80, tāpat kā pusapļveida dušas kabīnes 90×90, ir izgatavotas no rūdīta stikla, kas triecienu rezultātā nepadeŗas un nesaplaisā. Iebūvēts biezos alumīnija profilos, tas saglabājas stabils un ir viegli tīrāms.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!