Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

WC iegremdējamie rāmji

Lieliski pabeigta un funkcionāla vannas istaba ir daudzu cilvēku sapnis. Ja esat viens no viņiem, mums ir lielisks piedāvājums. Tie ir * nolaižamie tualetes rāmji *, pateicoties kuriem uzstādītā sanitārā sistēma izskatīsies glīti un moderni. Tualetes rāmis ļauj paslēpt ne tikai cisternu, bet arī visus savienojumus, kas ved uz to. Veikalā Rea var iegādāties praktisku un funkcionālu piekaramo * tualeti ar rāmi *. Šeit jūs atradīsiet modeļus, kas paredzēti lietošanai ne tikai ar tualetes podiem, bet arī ar bidē. Ļoti ērts risinājums ir iegādāties nolaižamo tualeti, kas tiek pārdota komplektos, kas sastāv no poda sēdvietas un komētas sēdekļa, kas pieejams klasiskā un lēni aizveramā variantā. Katrs iegremdējamais rāmis papildus ir aprīkots ar tvertni un pogām tās aktivizēšanai, kā arī uzstādīšanai nepieciešamajiem piederumiem.

Paslēptie tualetes rāmji – kāpēc ir vērts tajos ieguldīt?

Tualeti ar rāmi savā vannas istabā var viegli uzstādīt arī pats. Visi komplekta elementi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret mitruma un ķīmisko vielu sastāvā esošo aktīvo vielu postošo iedarbību. Tualetes rāmis ir viegli tīrāms. Tās izmantošana palīdz samazināt ūdens patēriņu skalošanas laikā.

Ja, iekārtojot vannas istabas izskatu, jums ir svarīga tās interjera funkcionalitāte, pareizi izvēlēts ieplakamais poda rāmis šajā aspektā attaisnos visas jūsu cerības. Sienā paslēptais skalošanas mehānisms netraucē rūpīgi iekārtotas telpas izskatu. Tualetes rāmji ir lieliski piemēroti mazām vannas istabām, ļaujot tualetes sēdekli novietot jebkurā vietā. Pateicoties viņiem, jūs varat novietot tualetes podu pie sienas.

Veikalā Rea iegādātā iegremdējamā tvertne lieliski iederēsies gan modernās, gan klasiski iekārtotās vannas istabas telpās. Katram komplekta elementam sniedzam atsevišķu garantiju. Sirsnīgi aicinām izmantot mūsu piedāvājumu!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!