Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
Bezmaksas transports (9)
Veicināšanas produkti
product_advanced_searcher.empty_field
Ražotājs
Rea (11)
Garantija
product_advanced_searcher.empty_field
Augstums (mm)
no
  no uz mm
Krāsa
Black (5)
Materiāls
Plastmasa (11)
Platums (mm)
no
  no uz mm
Garums (mm)
no
  no uz mm
Papildu funkcijas
nav (11)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
 • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
 • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dozatori trauku mazgāšanas šķidrumam izlietnē

Rea interneta veikalā šajā mazgāšanas līdzekļu dozatoru kategorijā ir atrodami tikai rūpīgi atlasīti produkti. Pateicoties tiem, katra virtuve būs vēl funkcionālāka un tajā pašā laikā estētiskāka un sakoptāka. Mūsu trauku mazgāšanas šķidruma dozatoru klāsts noteikti palīdz uzturēt jūsu ikdienas dzīvi kārtīgu un ērtu. Ir vērts to pārbaudīt tūlīt! Aicinām iepazīties ar mūsu sortimentu!

Praktisks risinājums – trauku mazgāšanas šķidruma dozators

Pateicoties Rea interneta veikala dozatoriem, trauku mazgāšanas līdzeklis vienmēr būs pa rokai, un tajā pašā laikā tas nekad nebūs uzkrītošs. Trauku mazgāšanas šķidruma dozatori ir praktisks un elegants risinājums, kas ļauj uzturēt kārtīgu virtuves darba virsmu. Pateicoties dažādiem stiliem un formām, izvēlēto dozatoru varat viegli pieskaņot gandrīz jebkuras virtuves dekoram un interjeram. Un to uzstādot, šī telpa iegūst gan kārtību, gan estētiku.
Tiklīdz tas ir izdarīts, uzreiz var aizmirst par neizskatīgo trauku mazgāšanas līdzekļu iepakojumu uz virtuves letes. Trauku mazgāšanas šķidruma dozators ir ne tikai praktisks, bet arī estētisks risinājums. Šie virtuves piederumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, nerūsējošā tērauda un cietas plastmasas. Pateicoties tam, dozatori noder ne tikai ikdienas pienākumos, bet arī rotā jebkuru virtuvi.

 • Zaļais mājas risinājums — mazgāšanas līdzekļa dozators*

Rea interneta veikalā īpašu uzmanību pievēršam ekoloģiskiem risinājumiem. Tieši tāpēc mūsu mazgāšanas līdzekļu dozatori ļauj precīzi dozēt šķidrumus, kas palīdz samazināt to patēriņu un radīto atkritumu daudzumu. Izvēloties mūsu produktus, jūs ne tikai vairojat savas virtuves ērtības un estētiku, bet arī sniedzat ieguldījumu vides aizsardzībā un ilgtspējīgā attīstībā.

Elegants uzglabāšanas veids – izlietnes konteiners

Ja jums ir nepieciešams elegants, bet praktisks veids, kā uzglabāt trauku mazgāšanas līdzekli, Rea izlietnes konteineri ir ideāls risinājums. Plašajā interneta veikala Rea piedāvājumā tos var atrast dažādās formās, krāsās un rakstos, ērti pieskaņot savas virtuves dekoram. Pateicoties tiem un dozatoriem, katra virtuve izskatīsies glīti un moderni.
Rea sortimentā var atrast dažādus nepieciešamos piederumus, piemēram, izlietnes dozatoru. Tikai kopā šie funkcionālie aksesuāri palīdzēs uzturēt lietas kārtīgas un kārtīgas, veicot ikdienas virtuves pienākumus. Pateicoties tiem, jūs varat ātri un vienkārši izliet trauku mazgāšanas līdzekli un citus tīrīšanas līdzekļus. Un tas noteikti veicinās efektīvāku un patīkamāku trauku mazgāšanu.
Mūsu piedāvājumā ir trauku mazgāšanas šķidruma dozators izlietnē, kuru var viegli uzstādīt izlietnes atverē. Šāda veida virtuves piederumi ļauj ērti izdalīt šķidrumu tieši izlietnē. Un tas ievērojami atvieglo trauku mazgāšanu un ļauj efektīvāk uzturēt kārtību virtuvē.

Vienkārša uzticama dozatora uzstādīšana pie izlietnes

Neatkarīgi no jūsu virtuves izmēra un formas, mūsu mazgāšanas līdzekļu dozatori ir viegli uzstādāmi un pielāgojami jebkurai telpai. Ikvienam ir nepieciešams trauku mazgāšanas šķidruma dozators, ko var viegli uzstādīt izlietnē. Tieši tāpēc interneta veikals Rea piedāvā risinājumu, kas izstrādāts, lai apmierinātu pēc iespējas plašāka klientu loka vajadzības. Rea produkti ir viegli uzstādāmi un intuitīvi lietojami.
Mēs aicinām jūs pārlūkot mūsu izlietņu dozatoru piedāvājumu jau tagad. Pateicoties tam, jūs varat viegli atrast virtuves piederumus, kas lieliski piemēroti jūsu vajadzībām un liela skaita cilvēku gaumei. Rea interneta veikalā vienmēr rūpējamies, lai mūsu piedāvājumi būtu ne tikai funkcionāli un praktiski, bet arī vizuāli pievilcīgi, pateicoties kuriem virtuves un vannas istabas lietotājs iegūst ne tikai komfortu, bet arī iespēju iepazīt unikālo stilu no šīm telpām.
Mēs aicinām jūs izmantot mūsu ekspertu profesionālus padomus un atbalstu, kas palīdz klientiem vislabāk izvēlēties nepieciešamos piederumus viņu mājām. Novēlam veiksmīgu iepirkšanos! Veiksmi!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!