Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Stikla biezums
6 mm (27)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Durvju izmērs
100 (12)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Bīdāmās dušas durvis

Duša ir ērts risinājums mazām vannas istabām. Lietotāji novērtē tās funkcionalitāti un higiēnai patērētā laika samazināšanu. Jums nav jāgaida, kamēr vannā ielej ūdeni, kas, starp citu, rada ievērojamu ietaupījumu, jo jūs izmantojat nepieciešamo ūdens daudzumu. Ja izvēlaties bīdāmo dušas kabīni, jums ir divi risinājumi – uzstādīt saliekamo konstrukciju vai pašiem izveidot dušas telpu. Otrajā gadījumā jums ir vairāk dizaina iespēju, un tas ietver atsevišķu dušas kabīnes elementu izvēli. h2. Bīdāmās dušas durvis – ērtas un funkcionālas. Nišas norobežošana un flīzēšana ar flīzēm ir lielisks risinājums, kas noder pat nelielās vannas istabās. Šādā veidā var pielāgot izmērus telpas apstākļiem un izveidot saskanīgu veselumu ar pārējām mēbelēm. Papildus krāniem un sifoniem bīdāmās dušas durvis ir svarīgākais elements šādās konstrukcijās. To funkcija ir atdalīt dušas kabīni no pārējās vannas istabas daļas, lai izvairītos no mitruma visā telpā. Kāpēc bīdāmās dušas durvis ir laba izvēle? – Tās ir drošas, jo balstās uz stabila rāmja; – Atšķirībā no veramajām durvīm tās neaizņem daudz vietas; – Tie ir pieejami dažādos dizainos un krāsās; – Tos var pielāgot nišas izmēram, izvēloties no vairākiem izmēriem; – Tie ir piemēroti uzstādīšanai dušas kabīnēs bez dušas paliktņa. Bīdāmās durvis vannas istabām ir specifisks izstrādājumu veids, jo tās tiek uzstādītas skarbā vidē. Tāpēc tie ir izgatavoti no rūdīta stikla, kas ir izturīgs pret triecieniem un sadursmēm. Turklāt mūsu piedāvājumā atradīsiet vannas istabas bīdāmās durvis ar EasyClean pārklājumu. Tāpēc tās ir viegli tīrāmas un izturīgas pret traipiem un ziepju paliekām. h2. plašs bīdāmo dušas durvju klāsts. Mēs piedāvājam bīdāmās dušas durvis, kas ir pieejamas ar dažādu profilu apdari, lai piemērotas gan klasiskam, gan modernam interjeram. Mūsu plašais pārdošanas klāsts nodrošina, ka jūs atradīsiet bīdāmās durvis, kas atbilst jūsu vajadzībām. Aicinām iegādāties.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.