Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Stikla biezums
6 mm (30)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Durvju izmērs
100 (9)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Bīdāmās dušas durvis

Duša ir ērts risinājums, kas darbosies mazās vannas istabās. Lietotāji tos novērtē par funkcionalitāti un higiēnas nodrošināšanai nepieciešamā laika saīsināšanu. Jums nav jāgaida, līdz ūdens ieplūdīs vannā, kas arī rada ievērojamus ietaupījumus, jo izlietojat nepieciešamo daudzumu. Ja izlemjat par bīdāmo dušu, jums ir divi risinājumi – gatavās konstrukcijas montāža vai dušas telpas izgatavošana pats. Otrajā gadījumā jums ir vairāk izkārtojuma iespēju, un tas ietver atsevišķu salona elementu izvēli.

Bīdāmās dušas durvis – ērti un funkcionāli

Nišas izveidošana un flīžu apšuvums ir lieliska iespēja, kas darbosies pat nelielās vannas istabās. Pateicoties tam, jūs varat pielāgot izmērus apgabala apstākļiem un izveidot saskaņotu kopumu ar pārējo aprīkojumu. Papildus jaucējkrāniem vai sifoniem svarīgākais elements šādās konstrukcijās ir dušas bīdāmās durvis. Viņu uzdevums ir atdalīt kabīni no pārējās vannas istabas, lai izvairītos no mitruma visā telpā. Kāpēc * bīdāmās dušas durvis* ir laba izvēle?

- Tie ir droši, jo balstās uz stabila rāmja;
- Tās neaizņem daudz vietas, atšķirībā no veramām durvīm;
- Tie ir pieejami dažādos dizainos un krāsās;
- Tos var pielāgot nišas izmēram, izvēloties no daudziem izmēriem;
- Tos var uzstādīt kajītēs bez dušas paliktņa.

Bīdāmās vannas istabas durvis ir specifisks izstrādājuma veids, jo tiek uzstādīts sarežģītā vidē. Šī iemesla dēļ tie ir izgatavoti no rūdīta stikla, kas ir izturīgs pret plaisām un lūzumiem. Turklāt mūsu piedāvājumā atradīsiet vannas istabas bīdāmās durvis, kas ir pārklātas ar EasyClean pārklājumu. Pateicoties tam, tie ir viegli tīrāmi un izturīgi pret traipiem un ziepju nosēdumiem.

Plaša durvju izvēle bīdāmām dušas kabīnēm

Piedāvājam dušas bīdāmās durvis, pieejamas dažādos profila apdares variantos, kas pieskaņojas klasiskam un mūsdienīgam interjeram. Plašs pārdošanas klāsts garantē, ka jūs atradīsiet jūsu vajadzībām pielāgotas bīdāmās durvis. Laipni lūdzam iegādāties.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!