Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Taisnstūrveida dušas paliktņi

Lai gan staigājamām kajītēm ir uzticīgs fanu pulks, tradicionālās konstrukcijas ar taisnstūrveida dušas paliktņiem joprojām saglabājas cenā. Tie labi darbojas ne tikai tur, kur nav iespējams uzstādīt lineāro noteku, bet arī klasiskās un funkcionālās vannas istabās. Šobrīd zīmols REA piedāvā īpaši dizaina izstrādājumus, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem un uzturēti ne tikai klasiskā gaišā, bet arī tumšās krāsās. Piemērs ir taisnstūra akmens dušas paliktnis.

Acrylic Mineral pārsteidz ar savu izskatu, inovatīvo formu un ļoti labiem tehniskajiem parametriem. Dušas paliktnis 80×100 garantē estētisku pieredzi augstā līmenī, kā arī komfortu peldoties un stāvot uz dēļa ar patīkamu struktūru. Pats akmens ir ciets, ciets, bet lieliski akumulē siltumu. Dušošanās uz šādas taisnstūra dušas paliktņa sniedz neparastu komfortu un baudu katru dienu.

Taisnstūra dušas paliktņi – REA interneta veikals

Mūsu piedāvājumā ir modernas un klasiskas taisnstūra formas dušas paliktņi. Tie, piemēram, tiek uzstādīti bez savienojuma, kas ievērojami palielina to estētisko vērtību un pozitīvi ietekmē visas telpas uztveri. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties lielu dušas paliktni 100 × 120 vai kompaktu izstrādājumu, to varēsiet viegli pieskaņot dušas kabīnei vai stikla sienai, veramām durvīm, virspusē montējamiem vai slēptiem dušas komplektiem. Mēs esam pārliecināti, ka REA jūs atradīsiet tieši to, ko meklējat, un jūs kļūsiet par laimīgu elegantas, praktiskas vannas istabas īpašnieku.

Piedāvājam tradicionālos taisnstūrveida dušas paliktņus akrils – ļoti viegli tīrāms, lēts, mūžīgs. Pieejams baltā vai melnā krāsā. Alternatīva tiem ir arvien populārākie akmens taisnstūra vannas istabas dušas paliktņi, kas lieliski iekļaujas mūsdienu industriālajās, modernajās un minimālisma tendencēs.

Vai meklējat labāko aprīkojumu savai vannas istabai? Izvēlieties REA 80×100 dušas paliktni vai citu izmēru un izbaudiet interjeru, par kādu esat sapņojis!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!