Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas dušas

Ikdienas peldēšanās var būt ļoti patīkama un atsvaidzinoša. Viss, kas jums jādara, ir jāapmeklē Rea veikals un jāiegādājas tur pieejamie dušas aerosoli. Tie ir ideāls risinājums ikvienam, kurš vēlas ikdienā izbaudīt nogurušā un sāpošā ķermeņa kopšanas priekšrocības, izmantojot burbuļvannu. Mūsu produktu klāsts tiek pastāvīgi papildināts ar jauniem dušas dušu modeļiem. Tas ļauj jums viegli atrast sev piemērotāko komplektu gan no estētikas, gan funkcionalitātes viedokļa. Nezinat, kādu vannasistabas dušu izvēlēties? Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko risinājumu. Viņi palīdzēs jums uzstādīt vannas istabā ērtu un ērti lietojamu duša dušu, kas lieliski iederēsies telpas dizaina stilā. Atkarībā no jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām varat iegādāties pilnu dušas paneļu komplektu, kā arī atsevišķas detaļas, kas to papildina. h2. Dušas dušas – uz ko vērst uzmanību, tās iegādājoties. Izvēloties piemērotu dušas kabīnes dušu, jāpievērš uzmanība dažām šāda veida vannas istabas aprīkojuma īpašībām. Pērkot dušas klausuli, ir ideāli izvēlēties modeļus, kuru forma un izmērs atbilst analogiem dušas maisītāja un lietus dušas parametriem. Ļoti svarīgi ir aprīkot izstrādājumu ar ūdens plūsmas un patēriņa regulēšanas sistēmām, kā arī ar efektīvu atkaļķošanas sistēmu. Funkcionāla *duša parasti ir aprīkota ar praktisku metāla šļūteni, kas izceļas ar izturību pret mehāniskiem bojājumiem un aktīvajām vielām, kuras satur tās tīrīšanai izmantotie preparāti. Funkcionālie pretgriešanās gali novērš šļūtenes savērpšanos dušā. Jāņem vērā arī tas, ka dušas kabīnēs ir dažādi maisītāji. Pēdējā laikā ļoti populāri ir kļuvuši termostatiskie modeļi. Ar tām aprīkota vannasistabas duša garantē, ka ūdens temperatūra, kas apskalo jūsu ķermeni, paliek nemainīga. Stilīga un funkcionāla vannas istabas duša jūsu mājās? Ar Rea veikalu viss ir iespējams! Aicinām jūs iepazīties ar mūsu produktu klāstu!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.