Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas dušas

Ikdienas vanna var būt ļoti patīkama un atsvaidzinoša. Atliek vien apmeklēt Rea veikalu un iegādāties tur pieejamās dušas dušas. Tas ir ideāls risinājums visiem tiem, kuri katru dienu vēlas izbaudīt hidromasāžas priekšrocības nogurušam un sāpošam ķermenim.

Mūsu sortiments pastāvīgi tiek papildināts ar jauniem dušas kabīņu dušu modeļiem. Tas nozīmē, ka šeit jūs viegli atradīsiet komplektu, kas jums būs vispiemērotākais gan estētikas, gan funkcionalitātes ziņā. Jūs nezināt, kādas vannas istabas dušas izvēlēties? Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties labāko variantu. Pateicoties tiem, savā vannasistabā varat uzstādīt ērti lietojamu dušu kabīnei, kas lieliski iederēsies telpas iekārtojuma stilā. Atkarībā no individuālajām vēlmēm un vajadzībām pie mums varat iegādāties pilnu dušas paneļu komplektu, kā arī atsevišķus elementus tā komplektēšanai.

Dušas dušas – kam pievērst uzmanību, pērkot?

Izvēloties pareizo dušas kabīnei, jums jāpievērš uzmanība dažām šāda veida vannas istabas furnitūras funkcionālajām iezīmēm. Pērkot dušas galvas, ideāls risinājums ir izvēlēties modeļus, kas atbilst to formai un izmēram analogiem dušas jaucējkrāna un lietus dušas parametriem. Ir ļoti svarīgi aprīkot produktu ar sistēmām ūdens plūsmas un patēriņa regulēšanai un efektīvai atkaļķošanai. Funkcionāla dušas duša parasti ir aprīkota ar praktisku metāla šļūteni, kas izceļas ar izturību pret mehāniskiem bojājumiem un aktīvām vielām, ko satur tās tīrīšanai izmantotie preparāti. Funkcionālie pretvīšanās gali neļauj šļūtenei sagriezties vannā.

Jums arī jāatceras, ka dušas kabīnēm ir dažādas baterijas. Nesen termostatiskie modeļi ir kļuvuši ļoti populāri. Ar tiem aprīkota vannas istabas duša garantē nemainīgas ķermeņa mazgāšanas ūdens temperatūras uzturēšanu.
Stilīga un funkcionāla vannas istaba ar dušu jūsu mājās? Ar Rea viss ir iespējams! Sirsnīgi aicinām iepazīties ar tās piedāvājumu!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!