Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Galda virsma (109)
Baseina krāsa
akmens imitācija (36)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Glamour izlietnes

Glamour izlietnes – stilīgs vannas istabas aprīkojuma elements

Izlietne ir viens no vannas istabas aprīkojuma pamatelementiem, par kuru jāatceras. Mēs iesakām to pieskaņot pārējai keramikai, piemēram, tualetes podam un vannai vai dušai. Elegantai izlietnei nepieciešams arī atbilstošs rāmis, tāpēc arī labi pieskaņot pareizo akumulatoru, ziepju dozatoru, spoguli un apgaismojumu.

Starp citu, nedrīkst aizmirst, ka estētikai jāiet roku rokā ar funkcionalitāti un praktiskumu. Tāpēc glamūra izlietnei jābūt ērtai lietošanā un izturīgai, lai tā nebaidītos no intensīvas lietošanas. Tātad jūs varat izvēlēties mazākus modeļus, piemēram, ar platumu 35 centimetri, vai lielākus – ar platumu 81 centimetru.

Elegantas izlietnes: uz galda virsmas, zem galda un brīvi stāvošas

Mūsu veikala piedāvājumā ir dizaineru izlietnes, kas pielāgotas katra lietotāja un katras vannas istabas vajadzībām. Jūs varat izvēlēties kādu no krāšņām galda virsmām, zem letes un brīvi stāvošām izlietnēm. Pēdējie ir ārkārtīgi iespaidīgi, tie paši par sevi ir dekorācija un īpaši labi darbojas lielās vannas istabās un vannas istabās.
Uz galda novietotās izlietnes, kuru formai nav robežu, sniedz vislielākās iespējas radošumam. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties pat oriģinālāko un nestandarta – apaļu, ovālu, kvadrātveida, taisnstūrveida, stūrainu, viļņotu un daudzus citus.

Glamūras un ar rokām darinātas keramikas izlietnes — daudz dažādu dizainu, no kuriem izvēlēties

Dizaineru izlietnes ir produkti, kas nekavējoties piesaista uzmanību. Mūsu sortimentā ir krāšņi balti un melni izlietnes, imitējot dabisko akmeni, imitējot koku, krāsainas keramikas izlietnes dažādos dizainos, ar lielāku vai mazāku zelta piedevu un pat zilā krāsā.
Atkarībā no modeļa tiem var būt dažāda apdare – no pilnīgi matēta līdz spīdīgam. Tik liela dizaina dažādība ļauj pieskaņot galda virsmu keramikas izlietni un citas izlietnes tieši jūsu vēlmēm, prasībām un visam vannas istabas iekārtojumam.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!