Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Galda virsma (66)
Baseina krāsa
akmens imitācija (37)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Glamour izlietnes

Glamour izlietnes – stilīgs vannas istabas aprīkojums. Izlietne ir viens no vannas istabas aprīkojuma pamatelementiem, kas jums ir jāpatur prātā. Mēs iesakām to saskaņot ar pārējo keramiku, piemēram, tualetes podiņu un vannu vai dušu. Elegantai izlietnei ir nepieciešams arī atbilstošs iekārtojums, tāpēc ir labi to saskaņot ar piemērotu maisītāju, ziepju dozatoru, spoguli un apgaismojumu. Vienlaikus ir svarīgi, lai estētika iet roku rokā ar funkcionalitāti un praktiskumu. Tāpēc glamūra izlietnei joprojām jābūt ērtai lietošanai un izturīgai, lai intensīva lietošana nebūtu biedējoša. Tāpēc varat izvēlēties mazākus modeļus, piemēram, 35 cm platus, vai lielākus, kuru platums ir 81 cm. h2. Elegantie izlietnes: galda virsma, zem galda un brīvi stāvošas. Mūsu veikals piedāvā dizaina izlietnes, kas piemērotas ikvienam lietotājam un vannas istabai. Ir pieejami glamour galda virsmas izlietnes, kā arī zem galda virsmas un brīvi stāvošas izlietnes. Pēdējie ir ļoti iespaidīgi, dekoratīvi paši par sevi un īpaši piemēroti lielām vannas istabām un pirtīm. Galda virsmas izlietnes piedāvā vislielākās radošuma iespējas, jo to formai nav nekādu ierobežojumu. Šajā gadījumā bez bažām var izvēlēties pat visoriģinālākos un nestandarta risinājumus – apaļus, ovālus, kvadrātveida, taisnstūrveida, leņķveida, gofrētus un daudzus citus. h2. Keramikas krāšņums un ar rokām darināti izlietnes – daudz dizainu, no kuriem izvēlēties. Dizaina izlietnes ir izstrādājumi, kas uzreiz piesaista uzmanību. Mūsu sortimentā ir balti, melni, dabīgā akmens imitācijas, koka imitācijas, krāsaini keramikas izlietnes ar dažādu dizainu, ar vairāk vai mazāk zelta un pat zilu krāsu. Atkarībā no modeļa tiem var būt dažāda apdare – no pilnīgi matētas līdz spīdīgai. Šāda plaša dizaina daudzveidība ļauj saskaņot keramikas galda virsmas izlietni un pārējos izstrādājumus tieši atbilstoši jūsu vēlmēm, prasībām un kopējam vannas istabas dizainam.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.