Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Bļodas krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Tualetes podi, tualetes podi

Tualetes pods ir katras vannas istabas obligāts elements. Tualetes podi, ko piedāvājam mūsu veikalā, ir pielāgoti uzstādīšanai uz vairuma labi zināmu firmu zemūdens rāmju, pateicoties kuriem tie ir universāli pielietojami. Tualetes un bidē podus var pieskaņot pārējai vannas istabas keramikai, piemēram, izlietnei. Mūsu sortimentā ir daudz dažādu izmēru, formu un stilu tualetes podu un bidē. Tualetes podu vajadzētu komplektēt kopā ar izlietni un vannasistabas furnitūru, lai viss stilistiski saskan.

Komplektējot tualetes aprīkojumu, īpaša uzmanība jāpievērš atbilstoša tualetes poda izvēlei. REA veikalā pieejami augstākās kvalitātes klasiski stāvošie un modernāki piekaramie modeļi. Šeit var iegādāties masīvus un izturīgus no keramikas izgatavotus tualetes podus ar konstrukciju, kas izturīga pret skrāpējumiem un lūzumiem. Tie ir izstrādājumi, kas piemēroti uzstādīšanai dažāda izmēra vannas istabās – visur bez komunālajām funkcijām tie veic arī dekoratīvus darbus. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai izvēlētais tualetes pods vizuāli lieliski saskanētu ar citiem vannas istabas furnitūras elementiem. Pateicoties tam, gaumīgi iekārtota vannas istaba kļūs par vienu no jūsu mājas vitrīnām.

Tualetes podi – kā izvēlēties labāko modeli?

Nezini, kam pievērst uzmanību, izvēloties tualetes podus? Paļaujieties uz REA speciālistu palīdzību, kuri pateiks, kurš risinājums būs vislabākais jūsu gadījumā. Pašlaik modernās vannas istabas parasti ir aprīkotas ar piekaramiem tualetes podiem, kas pielāgoti uzstādīšanai uz zemūdens rāmja. Pie mums pieejamie modeļi ir ļoti ērti lietojami. Lielākā daļa no tiem ir aprīkoti ar lēni aizveramiem sēdekļiem no duroplasta, kurus vajadzības gadījumā var atdalīt no tualetes poda. Sienas tualetes tiek ražotas, pamatojoties uz inovatīvo RIMLESS tehnoloģiju. Pateicoties tam, ka piekaramajam tualetes podam nav apmaļu vai apkakles, to var viegli uzturēt tīru, un tā mazgāšana lietotājam nav problēma.

Ir vērts pievērst uzmanību arī izvēlēto modeļu formai. REA veikalā nopērkami ovāli, apaļi, pusapaļi un taisnstūrveida modeļi. Šobrīd vispopulārākie pircēju vidū ir stūrainās tualetes podi, kas pieskaņojas daudziem vannasistabas iekārtojumiem. Svarīga ir arī produkta krāsa. Papildus tradicionālajām baltajām tualetēm var iegādāties arī neparastākus melnus, sudraba vai zelta tualetes podus.

Estētisks tualetes pods – kas atrodams mūsu sortimentā?

Plašs preču klāsts nozīmē, ka ikvienam cilvēkam ir iespēja atrast savām vajadzībām un telpas iekārtojuma vīzijai atbilstošāko piekaramo tualeti. Klasisko aksesuāru cienītāji var izvēlēties modeļus, kas izgatavoti no baltas keramikas. Tā ir mūžīga iespēja, kas bauda pastāvīgu popularitāti. Šajā stilā izgatavotā piekaramā tualete ir piemērota lielākajai daļai vannas istabu. Varat arī viegli kombinēt ar citiem aprīkojuma elementiem un flīžu toni. Turklāt sniegbaltā spīdīgā apdare padara visu izskatu ļoti estētisku un higiēnisku, vienlaikus liekot telpai izstarot tīrību.

Daudzi cilvēki vēlas, lai tualetes pods būtu vairāk nekā tikai praktisks elements. Mūsu sortimentā jūs varat atrast daudzus modeļus tipiski modernā izdevumā un glamūra garā. Piekārtais tualetes pods melnā krāsā ir ļoti populārs. Šādas kopijas izceļas ar elegantu izskatu un ir pieejamas matētā un spīdīgā versijā. Vēl viena interesanta iespēja ir modeļi, kas imitē dabisko akmeni. Šāda veida piekarināmā tualete padara interjeru patiešām ekskluzīvu un piešķir greznuma noskaņu. Mūsu piedāvājumā ir arī oriģināli priekšlikumi glamūra cienītājiem. Šādiem tualetes podiem ir zelta nokrāsa, pateicoties kam kopums ir ļoti stilīgs. Vēl viena iespēja ir versijas ar smalkiem zelta rotājumiem, kas paredzētas visiem tiem, kas dod priekšroku minimālisma dizainam.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!