Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Aizbāžņi, sifoni izlietnei

Tie ir katras sanitārās un ūdens instalācijas būtiska sastāvdaļa. Pērkot izlietnes sifonu, pievērsiet uzmanību tā uzbūvei un izskatam. Produktam jābūt augstas kvalitātes. Tam ir svarīga loma – izvada izlietoto ūdeni no izlietnes, vannas vai dušas un tādējādi novērš nosēdumu, nosēdumu veidošanos, netieši arī nelabu smaku veidošanos.

Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet izlietnes aizbāzni daudzās versijās, no kurām izvēlēties. Mēs iesakām visiem komplektiem bez maksas pievienot pudeļu sifonus un klikšķu korķi. Atsevišķi modeļi atšķiras pēc dizaina, izmēra un apdares. Ir izlietnes sifoni vienkārši vai tādi, kas dod iespēju veikt papildu savienojumus, piemēram, ūdens novadīšanai no veļas mašīnas. Mēs piedāvājam funkcionālos un dekoratīvos elementus – pēdējos iesakām uzstādīt redzamās vietās. Pateicoties rūpīgajai apdarei un dizaina zelta vai melnā krāsā, izlietnes aizbāznis var kļūt par saskaņotu vannas istabas iekārtojuma elementu.

Izlietnes sifoni mūsu piedāvājumā

Lai apmierinātu dažādas cerības un apmierinātu santehniķu un interjera dizaineru prasības, esam sagatavojuši plašu sifonu izvēli. Pateicoties tiem, izlietne darbosies uzticami, turklāt iegūs dekoratīvu elementu. Piedāvājam click-clack spraudni, t.i., komplektu, kas sastāv no sifona, spraudņa, montāžai nepieciešamajiem uzgriežņiem un blīvēm.

Izlietnes aizbāznim ir raksturīga:

- stabila apdare, izmantojot misiņa elementus,

- 2 gadu ražotāja garantija,

- hroma vai melna apdare,

- pieejams variantā ar pārplūdes atveri vai bez tās.

Pateicoties augstas kvalitātes materiālu izmantošanai, katrs izlietnes aizbāznis ir izturīgs pret koroziju un citiem iznīcināšanas procesiem. Ūdens šļakatu vai citu netīrumu ietekmē tas neaptraipa, vienkārši noslaukiet, lai tas spīdētu tīri.

Vai vēlaties iegādāties sifonu izlietnei? Pārbaudiet mūsu veikala piedāvājumu un izvēlieties preci tieši ar piegādi uz mājām. Izbaudiet ērtu iepirkšanos!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!