Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dekoratīvie sifoni

Dekoratīvais sifons izlietnei – parūpējies par stilīgu savas vannas istabas dekoru

Tā kā sifons katrā vannas istabā veic vairākas svarīgas funkcijas, tā izvēle nevar būt nejauša. Lai gan svarīgākais uzdevums, protams, ir ūdens novadīšana no izlietnes uz notekūdeņiem, jāatceras arī vairāki citi svarīgi darbi. Viens no tiem ir nepatīkamo smaku un gāzu aizturēšana no kanalizācijas sistēmas. Turklāt jāpiemin dekoratīvā funkcija. Ja aprakstītais elements ir redzams, ir vērts izvēlēties izlietnei dekoratīvu sifonu.

Lai gan daudzi cilvēki nepievērš īpašu uzmanību sifona izvēlei, patiesībā tas ir svarīga sastāvdaļa katrā vannas istabā. Ja vēlaties izbaudīt darbību bez problēmām un ilgu kalpošanas laiku, vislabāk ir izvēlēties modeļus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. Mūsu piedāvājumā pāri visam var atrast misiņa dekoratīvo sifonu izlietnei, kas izceļas ne tikai ar skaisto izskatu, bet arī ar izturību.

Dekoratīvais korķis – kas atrodams mūsu piedāvājumā?

Mēs piedāvājam plašu preču izvēli, kas būs jebkuras vannas istabas estētiska apdare. Pateicoties tam, jūs varat būt pārliecināti, ka interjera dizains būs konsekvents un vienlaikus interesants. Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes misiņa sifonus. Papildus piedāvājumā ir no tāda paša materiāla izgatavots dekoratīvs korķis. Mēs pārdodam universālus produktus, kas ir piemēroti izlietnēm ar standarta 45 mm notekas atveri.

Aprakstītie elementi ir pieejami dažādās krāsās. Mūsdienīgu izkārtojumu cienītāji var izvēlēties, piemēram, dekoratīvu melnu sifonu. Turklāt sortimentā ir baltā, sudraba, zelta un rozā zelta sifoni un spraudņi ar matētu vai spīdīgu apdari. Pateicoties tam, katram cilvēkam ir iespēja izvēlēties kopiju, kas vislabāk atbilst telpas iekārtojumam. Dekoratīvais izlietnes sifons tiek pārdots komplektā ar klikšķināmu spraudni. Turklāt komplektā ir iekļauti visi nepieciešamie uzgriežņi un blīves, kas ļauj ātri salikt un lietot gandrīz uzreiz.

Kā izvēlēties dekoratīvo sifonu?

Pērkot sifonu, vienmēr jāvadās pēc tualetes veida, kuru vēlaties pieslēgt. Izlietņu gadījumā jāņem vērā arī zem tās esošās vietas. Mūsu piedāvājumā jūs varat atrast galvenokārt pudeļu sifonus, t.i., vertikālos. Šāda veida versijas ir vispopulārākās. Tie ir īpaši ieteicami visiem mazu vannas istabu īpašniekiem, jo ​​neaizņem daudz vietas.

Šāda veida dekoratīvais sifons sastāv no ūdens tvertnes, kas novietota apakšējā daļā. Tās izskats nedaudz atgādina pudeli, tāpēc arī nosaukums. Komplektā iekļautos spraudņus var iegādāties arī atsevišķi. Tie ir piemēroti gan izlietnēm ar pārplūdes atveri, gan bez tās. Mūsu piedāvātie modeļi izceļas ar izturību pret koroziju, aptraipīšanu un krāsas maiņu. Tāpēc tā ir lieliska izvēle ikvienam, kam rūp ilgstoša lietošana.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!