Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
spīdīgs (142)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas jaucējkrāni

Vannas istaba ir vieta, kurai jābūt funkcionālai un ērtai. To izmanto ne tikai higiēnas uzturēšanai, jo daudzos gadījumos tā ir relaksācijas zona mājās. Tāpēc svarīgi ir ne tikai izvēlēties sanitārās telpas un papildus aprīkojumu, bet arī pareizi pieskaņot vannas istabas jaucējkrānus. Furnitūra ietekmē ne tikai lietošanas komfortu, bet arī spēlē ļoti nozīmīgu lomu interjera estētikas papildināšanā.

Kurš vannas istabas jaucējkrāns būs labākais?

Vannas istabā ir īpaši apstākļi, kas var nelabvēlīgi ietekmēt telpas aprīkojumu. Mitrums, ūdens tvaiki un kosmētikas atlikumi negatīvi ietekmē ne tikai sanitārās telpas, bet arī vannas istabas jaucējkrānus. Tāpēc krāniem un sprauslām jābūt izgatavotām no materiāliem, kas ir izturīgi pret šiem faktoriem un viegli tīrāmi. Svarīgs izvēles kritērijs ir arī vannas istabas jaucējkrāna apdares modelis un stils, lai tie saplūstu ar interjera dizaina raksturu. Mūsu interneta veikala sortimentā jūs atradīsiet dažādu veidu vannas istabas jaucējkrānus:

- klasiskajā versijā ar atskrūvētiem krāniem,
- moderna ar keramikas galvu,
- vannas istabas jaucējkrānu komplekti dušai,
- dažāda augstuma un izmēra izlietņu krāni,
- dušas sprauslas un lietus galviņas,
- vannas piederumi,
- jaucējkrāni bidē.

Atsevišķi modeļi ir pieejami dažādās krāsās. Mums ir vannas istabas krāni sudrabs, kā arī melns, zelts vai rozā zelts. Papildus klasiskajiem un modernajiem vannas istabas jaucējkrānu modeļiem interesants piedāvājums ir retro stila izstrādājumi ar unikālu izskatu un apdares detaļām.

Vannas istabas jaucējkrāni – interneta veikals

Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet plašu vannas istabas furnitūras izvēli. Piedāvājam arī papildu piederumus, piemēram, aeratorus un aizbāžņus, kas uzlabos sanitāro mezglu lietošanas komfortu. Atkarībā no uzstādītajām ierīcēm varat izvēlēties pie sienas montējamus vai iegremdējamus vannas istabas jaucējkrānus. Tik daudzveidīgs preču klāsts ļaus ērti izvēlēties interjera dizainam, sanitāro ierīču parametriem un savām vajadzībām atbilstošu vannas istabas krānu. Laipni lūdzam iegādāties!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!