Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Pie sienas piekarināmas, stūra, brīvi stāvošas vannas

Pie sienas stiprināmas vannas ir lieliska alternatīva tradicionālajiem iebūvētajiem modeļiem. Tas ir universāls risinājums, ko var izmantot jebkurā, pat vismazākajā vannas istabā. Tas viss pateicoties tam, ka brīvi stāvošā pie sienas stiprināmā vanna ir aprīkota ar īpaši saplacinātu sānu daļu, kas ļauj to piestumt tuvu sienai. Modeļa optimālais garums 150 cm garantē vannas lietošanas komfortu. Tik liela konstrukcija neiederēsies jūsu vannas istabā? Nekādu problēmu. Veikala Rea piedāvājumā ir kompakta stūra vanna ar izmēriem 80×80 cm. Šeit jūs gaida arī 90×90 cm vanna. Mūsu produktus raksturo funkcionalitāte un estētisks izskats. Parasti tie ir taisnstūrveida formā. Pēdējā laikā pircēju vidū arvien populārākas kļūst arī modernās ovālās vannas.

Izstrādājot karstās vannas, mēs pielikām visas pūles, lai tās izceltos ne tikai ar stilīgu dizainu, bet arī ar lietošanas komfortu. Tāpēc līdzās modeļiem ar standarta interjeru mūsu piedāvājumā ir arī lētākās vannas, ko raksturo ergonomisks profilējums; daži no tiem ir aprīkoti ar galvas balstiem, roku balstiem un sēdekļiem. Mēs garantējam, ka peldēšanās šādā vannā sniegs jums tikpat patīkamas sajūtas.

Sienas vannas – risinājums 21.gadsimtam

Brīvi stāvošām pie sienas piestiprināmām un dušas vannām ir daudz priekšrocību. Atšķirībā no tradicionālajiem modeļiem, tiem nav nepieciešama apdare flīzēšanas vai pārklājuma veidā. Pirms to uzstādīšanas jums vienkārši jāizvēlas piemērota vieta ar piekļuvi ūdenim un kanalizāciju. Katra vanna, pat vislētākā, ir aprīkota ar aizbāzni un notekas cauruli. Lai to uzstādītu izvēlētajā vietā, nepieciešama tikai uzgriežņu atslēga kājiņu regulēšanai, silikons ar dozatoru un līmeņrādis. Vannu ir viegli tīrīt. Tomēr katram modelim neatkarīgi no tā parametriem (piemēram, 80×80, 90×90 cm) ir nepieciešama regulāra dezinfekcija, kas veicina mikroorganismu un kaļķakmens nosēdumu likvidēšanu.

Sirsnīgi aicinām iepazīties ar mūsu vannu veikala piedāvājumu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!