Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Pie sienas piekarināmas, stūra, brīvi stāvošas vannas

Vanna pie sienas ir lieliska alternatīva tradicionālajiem iebūvējamajiem modeļiem. Tas ir universāls risinājums, ko var izmantot jebkurā, pat mazākajā vannas istabā. Tas viss, pateicoties tam, ka pie sienas montējamajai brīvi stāvošajai vannai ir īpaši saplacināts sāns, kas ļauj to pietuvināt pie sienas. Optimālais modeļa garums 150 cm garantē ērtu vannas lietošanu. Tik liela konstrukcija neiekļaujas jūsu vannas istabā? Nav problēmu. Veikals Rea piedāvā kompaktu 80×80 cm stūra vannu. Šeit jūs gaida arī 90×90 cm liela vanna. Mūsu produktus raksturo funkcionalitāte un estētiskais dizains. Tie parasti ir taisnstūra formas. Pēdējā laikā arvien populārākas klientu vidū kļūst arī modernās ovālās vannas. Veidojot vannu dizainu, mēs pārliecinājāmies, ka tās izceļas ne tikai ar savu stilīgo dizainu, bet arī ar lietošanas ērtumu. Tāpēc papildus modeļiem ar standarta interjeru mēs piedāvājam arī lētākās vannas ar ergonomisku formu; dažas no tām ir aprīkotas ar galvas balstiem, roku balstiem un sēdekļiem. Mēs garantējam, ka peldēšanās šādā vannā sniegs jums patīkamu pieredzi. h2. Sienas vannas – 21. gadsimta risinājums. Brīvi stāvošām pie sienas stiprināmām vannām un dušas paliktņiem ir daudz priekšrocību. Atšķirībā no tradicionālajiem modeļiem tie nav jāizklāj ar flīzēm vai jāapsedz ar vākiem. Pirms to uzstādīšanas ir jāizvēlas piemērota vieta ar piekļuvi ūdenim un drenāžai. Mēs katru vannu, pat vislētāko, aprīkojam ar kontaktdakšu un izplūdes cauruli. Lai to uzstādītu vēlamajā vietā, jums ir nepieciešams tikai uzgriežņu atslēga, ar ko regulēt kājas, silikons ar dozatoru un līmeņrādi. Vannu ir viegli tīrīt. Tomēr katram modelim neatkarīgi no tā parametriem (piemēram, 80×80, 90×90 cm) ir nepieciešama regulāra dezinfekcija, lai likvidētu mikrobus un nosēdumus. Aicinām iepazīties ar mūsu vannu veikala piedāvājumu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.