Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Dušas komplekta uzstādīšana
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Termostata dušas komplekti

Šajā interneta veikala Rea kategorijā varat atrast plašu termostatisko dušas komplektu klāstu. Šāda veida perfekti izvēlēta, funkcionāla un stilīga vannas istabas furnitūra mājsaimniecības locekļiem sniedz daudz prieka un komforta. Veikala Rea sortimentā var atrast dušas komplektus, kas sniedz komfortu un greznību katras dušas laikā. Aicinām tos iepazīt!

Kā pareizi darbojas termostats?

Viena no populārākajām izvēlēm, kas pieejama šajā piedāvājumā, ir dušas komplekts ar termostatu, kas ļauj uzturēt nemainīgu ūdens temperatūru neatkarīgi no spiediena izmaiņām ūdens apgādes tīklā. Tas ir lielisks risinājums cilvēkiem, kuri novērtē komfortu un drošību, jo termostats pasargā no pēkšņiem ūdens temperatūras lēcieniem.
Pateicoties šim aprīkojumam, vanna ir ērta un brīva no nepatīkamas ūdens maiņas uz vēsāku. Un tas sniedz lielisku brīvības sajūtu, lietojot dušas komplektu katru dienu. Tāpēc noteikti ir vērts ieguldīt termostatā, it īpaši, ja mājā regulāri notiek ūdens temperatūras lēcieni.

Dušas komplekts ar termostatu, t.i., funkcionalitāte un estētika vienā

Ja mājas dekors ir vienlaikus moderns un elegants, ir vērts parūpēties, lai arī vannas istaba atspoguļotu šīs privātās telpas atmosfēru. Šim nolūkam jums jāpievērš uzmanība slēptās dušas komplektam ar termostatu. Tā ir sensacionāla izvēle, īpaši cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt minimālistisku un funkcionālu dizainu vienlaikus. Pateicoties iebūvētajai instalācijai, visa instalācija ir paslēpta, un uz sienas ir redzami tikai darbības elementi. Kopums rada grezna minimālisma efektu, kas izskatās ļoti moderni.
Mēs piedāvājam plašu termostatisko dušas komplektu izvēli, kas apmierinās pat visprasīgākos klientus. Neatkarīgi no tā, vai meklējat vienkāršu, klasisku komplektu vai modernāku sistēmu, Rea interneta veikalā varat atrast daudz dažādu stilu vannas istabas furnitūras.

Praktiski un pret bojājumiem izturīgi dušas komplekti

Rea interneta veikala šīs kategorijas dušas komplekti ir izgatavoti tikai no augstas kvalitātes materiāliem. Katrs no šiem elementiem tika apvienots viens ar otru ļoti rūpīgi, darot to, pievēršot uzmanību pat mazākajai detaļai. Tāpēc tos var raksturot kā ļoti izturīgu vannas istabas furnitūru.
Turklāt tie ir ļoti izturīgi pret bojājumiem. Pateicoties tam, pareizi lietojot, tie kalpos jums nemainīgā stāvoklī daudzus gadus. Šīs kategorijas dušas komplekti ir ļoti viegli tīrāmi. Lai tos mazgātu, nav jāizmanto dārgi vai grūti sasniedzami un veselībai bīstami mazgāšanas līdzekļi. Bieži vien šīs vannas istabas furnitūras tīrīšanai pietiek ar lupatiņu un ekoloģisku tīrīšanas līdzekli.
Neatkarīgi no jūsu stila un prasībām, mūsu eksperti ir gatavi palīdzēt jums izvēlēties labāko dušas komplektu jūsu mājām šajā kategorijā. Tāpēc aicinām jau tagad sazināties ar mums un iepazīties ar interneta veikala Rea piedāvājumu. Vēlam arī veiksmi pirkumos!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!