Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Jaucējkrāni, izlietnes jaucējkrāni

Tie ir būtisks vannas istabas aprīkojuma elements, taču tas nenozīmē, ka tie ir tikai praktiski. Izlietnes jaucējkrānam jābūt telpas rotājumam un jāatbilst pārējam dekoram. Dažreiz pēc harmonisku savienojumu veidošanas principa, citreiz pēc kontrasta. Tāpēc mūsu piedāvājumā ir praktiski izlietnes krāni dažādos stilos un krāsās. Pateicoties lielajai izvēlei, katrs dizainers sortimentā atradīs preci, kas atbilst viņa sakārtojuma vīzijai.

Katrs mūsu veikalā esošais izlietnes jaucējkrāns atbilst stingriem kvalitātes standartiem. Atsevišķi modeļi atšķiras pēc formas, augstuma, izteku diapazona un apdares.

Sudraba, melna un zelta izlietnes jaucējkrāni

Pārlūkojot mūsu piedāvājumu, pievērsiet uzmanību izlietņu jaucējkrānu daudzveidībai. Produktu pamatnodaļā ietilpst tie, kas tiek montēti uz galda virsmas, un tie, kas paredzēti iegremdēšanai. Visi izlietnes krāni ir pieejami trīs krāsās:

- sudrabs – hroms ir elegants un mūžīgs, viegli kopjams, turklāt tas nav uzņēmīgs pret korozijas procesiem,

- melns – matēts izlietnes krāns izskatās eleganti. Ciets pārklājums pārklāj misiņa konstrukciju, kas padara produktu izturīgu un viegli tīrāmu,

- zelts – oriģināls izlietnes jaucējkrāns sastāv no misiņa korpusa, kas pārklāts ar biezu zelta pārklājuma slāni. Efekts ir valdzinošs.

Mūsu piedāvājumā baterijas izlietnēm

Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet baterijas izlietnēm daudzās versijās, no kurām izvēlēties. Tie galvenokārt ir galda krāni, kas visā savā krāšņumā parādās uz izlietnes, kā arī sienas jaucējkrāni, kas uzstādīti zem ģipša. Pateicoties keramisko galviņu vai augšējo aeratoru izmantošanai, katrs izlietnes maisītājs pārsteidz ar savu izturību un stingrību.

Aicinām iepazīties ar mūsu akumulatoru klāstu. Pateicoties tiem, izlietne iegūs mūsdienīgu izskatu un būs ērti lietojama. Augsta baseina maisītājs, zems, pie sienas stiprināms – pie mums jūs atradīsiet to, ko meklējat!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!