Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Montāža
Uz grīdas (6)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Kvadrātveida dušas paliktņi

Vannas istaba ir vieta atpūtai. Tāpēc tā praktiskais aprīkojums ir tikpat svarīgs kā interjera dizaina estētika. Mūsu klāsta kvadrātveida dušas paliktnis noteikti piesaistīs uzmanību, taču attaisnos arī cerības, kas saistītas ar tā ērtu lietošanu.

Mēs piedāvājam kvadrātveida dušas paliktņus, kas izceļas ar dizaineru formu, modernu apdari un elegantu stilu. Turklāt to lietošana ir tīra bauda – tās ir funkcionāli veidotas tā, lai katra pelde noritētu komfortablos apstākļos.

Mūsu piedāvājumā ietilpst:

- kvadrātveida dušas paliktņi 80×80
- kvadrātveida dušas paliktņi 90×90.

Šo modeļu forma un izmēri ļauj tiem pielāgoties jebkuras telpas specifikai. Tie darbosies gan mazākās, gan lielākās vannas istabās.

Kvadrātveida akrila un minerālakrila dušas paliktņi – labas gaumes un pirmās klases kvalitātes laulība

Pārliecinājāmies, ka mūsu sortimentā ir kvadrātveida dušas paliktņi, kuriem ir ne tikai dažādi izmēri, bet kas ir izgatavoti arī no interesantiem materiāliem. Pateicoties tam, jūs varat tos pielāgot ne tikai vannas istabas izmēra ziņā. Dušas paliktni 90×90 un tā mazāku ekvivalentu var izvēlēties atbilstoši telpas vizuālajai koncepcijai.

Kvadrātveida akrila dušas paliktņi piestāvēs gandrīz jebkurai vannas istabai. Mēs koncentrējāmies uz modeļiem, kas izceļas ar sniegbaltu krāsu, kas uzsver eleganto telpas iekārtojumu. To virsma ir viegli tīrāma un ļoti patīkama pieskarties, tāpēc vannošanās var būt vēl relaksējošāka un patīkamāka.

90×90 kvadrātveida dušas paliktni un 80×80 modeli var izgatavot arī no minerāla akrila. Piedāvājam aprīkojumu, kas lieliski piestāvēs industriālā stilā iekārtotām vannas istabām ar nedaudz stingrāku raksturu. Minerālajam akrilam ir unikāls izskats – tā virsma atgādina dabisko akmeni. Mūsu no šī materiāla izgatavotās dušas paliktņi ir ieguldījums daudzu gadu garumā. Tie ir izturīgi un tajā pašā laikā tiem ir mūžīgs dizains.

Lai mūsu piedāvājums ļautu izvēlēties konkrēta lietotāja vajadzībām pielāgotu aprīkojumu, parūpējāmies par tā daudzveidību. Tāpēc mums ir jāpiedāvā dušas paliktnis 90×90 zems un tās augstāks, vairākus centimetrus garš variants.

Mūsu sortiments ir adresēts visiem tiem, kam rūp vissīkākās vannas istabas tehnikas detaļas. Mēs piedāvājam dušas paliktņus, kas izgatavoti no augstas kvalitātes izejmateriāliem – tos ir novērtējuši gan tirgū, gan daudzi apmierināti klienti.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!