Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Tualetes daļas

Nepieciešams vannasistabas rīks – tualetes sēdeklis

Vannas istaba ir ļoti prasīga telpa. Veidojot telpu, jums vajadzētu atcerēties dažas elementāras lietas. Izmantotajiem apdares materiāliem jābūt izturīgiem pret mainīgām temperatūrām un paaugstinātu mitrumu. Tiem arī jābūt izgatavotiem no viegli tīrāmiem materiāliem. Vannas istaba ir vieta, kuras tīrīšana bieži prasa daudz laika un precizitātes. Tik daudz par praktisko pusi. Paskatīsimies uz to ar dizainera acīm. Izvēlētā vienošanās ir atkarīga no mūsu individuālajām vēlmēm. Mums pašiem labi jājūtas tajos interjeros, kas mums kalpo, kā arī jāizskatās stilīgi un oriģināli.

Neviena vannas istaba neizskatīsies labi bez rūpīgi izvēlētiem iekārtojuma piederumiem. Viens no tiem ir tualetes sēdeklis. Ērta tualetes lietošana nav iespējama bez tualetes sēdekļa. Tualetes sēdeklis palielina ne tikai tualetes poda lietošanas komfortu. Tas uzlabo drošības līmeni un nodrošina pareizu šīs vietas lietošanas higiēnu. Vai varbūt ir pienācis laiks nomainīt veco modeli pret jaunu?

Tualetes sēdeklis kā dekorācijas elements

Daudzi cilvēki var sev uzdot jautājumu: kāpēc man ir vajadzīgs jauns tualetes poda sēdeklis, ja vecais joprojām ir pilnīgi nebojāts? Tieši tāpēc, lai šai vietai ienestu mazliet dekorācijas. Tualetes sēdeklis ir priekšmets, bez kura nevar iztikt neviens tualetes pods. Varbūt tas ir tikai tualetes poda vāks, bet kāds stratēģisks sīkrīks katrā vannas istabas telpā. Jo izmantot tualetes podu bez tik svarīga elementa kā tualetes sēdeklis šķiet neiespējams uzdevums. Tomēr ir vērts saprast, ka tas pilda ne tikai praktiskas funkcijas.

Papildus tam, ka šis priekšmets mums kalpo ikdienas darbībās, tam bieži ir arī dekoratīva funkcija. Un šī iemesla dēļ tam ir jābūt arī noteiktam izskatam. Klasiski balts piestāv jebkuram interjera dizaina stilam. Tā ir tik universāla krāsa, ka to var atrast visur. Tomēr mēs piedāvājam daudz plašāku izvēli mūsu pārdošanā. Vai vēlaties tualetes telpā ienest mazliet avangarda? Pareizi. Kurš teica, ka mums jāpaļaujas tikai uz standarta krāsām? Mūsu piedāvājumā kaut ko sev atradīs visi cilvēki, kuriem patīk enerģiski akcenti interjerā. Krāsains tualetes sēdeklis darbosies daudzos izkārtojumos.

Mūsu veikalā iegādātais tualetes poda vāks ir kvalitatīva prece. Izgatavots no duroplasta, tas garantē ilgstošu lietošanu. Un mēs kā veikals pirkuma brīdī piedāvājam 24 mēnešu garantiju. Tualetes vāks ir universāla izmēra, tāpēc tas derēs daudziem parasti pieejamiem tualetes podiem. Pareizi profilētai tai jāatbilst katra no mums cerībām.

  • Lēni aizverams tualetes poda vāks. Ērtības un lietojamība*

Aizbraukt vai nebraukt? Tas ir jautājums. Šis ir tik svarīgs jautājums, ka tas var būt par iemeslu strīdiem starp laulātajiem. Tāpēc mūsu veikals cenšas šo problēmu novērst. Lēni krītoša dēļa iegāde var novērst vismaz vienu iemeslu ģimenes nesaskaņām.
Lēni krītošajam poda vākam ir lieliska priekšrocība, ka tas lēnām, bez lieka trokšņa nokritīs tur, kur tam vajadzētu būt.

Tualetes sēdeklim ir daudz jutīgu vietu, kurām var būt grūti piekļūt. Mīkstās aizvēršanas tualetes sēdeklis ir aprīkots ar ātro savienotāju. Tas atvieglo tīrīšanu, jo to var demontēt un uzstādīt no jauna. Tas ievērojami atvieglo tīrīšanas procesu un ievērojami saīsina tā ilgumu. Sasniedzot netīrus kaktus un spraugas, ļoti bieži kairina un attur jūs no šāda veida darbībām. Un, izvēloties no mūsu piedāvājuma lēni aizveramu tualetes poda sēdekli, jūs varat padarīt vannas istabas uzkopšanu vairs par negatīvu asociāciju.

Aicinām iepazīties ar mūsu sortimentu. Izcilā produktu kvalitāte, liela izvēle un 24 mēnešu garantija ir mūsu piedāvātie aktīvi, kurus patērētāji īpaši novērtē.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!