Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Maisītāja apdare
spīdīgs (49)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Jaucējkrāni, vanna un sienas maisītāji

Projektējot vannas istabu, pievērsiet uzmanību visiem elementiem, kas ir svarīgi telpas izskatam un ietekmē tās funkcionalitāti. Vannas maisītājs ir viena no detaļām, kas rūpīgi jāizvēlas, lai nodrošinātu ilglaicīgu lietošanu un stilīgu izskatu. Vannas jaucējkrāna gadījumā svarīgs ir arī tā izmērs, forma un uzstādīšanas veids. Mēs rekomendējam:

- slēptie vannas maisītāji,
- vannas jaucējkrāni, kas uzstādīti ārpusē,
- jaucējkrāni vannai ar dušu.

Produktu sadalē tiek ņemtas vērā arī krāsas. Lai spētu reaģēt uz visām sakārtošanas vajadzībām, esam sagatavojuši sortimentu, kurā pieejami sienas vannas maisītāji un citi melnā, baltā, sudraba un zelta krāsās. Vannas istaba krāšņā skandināvu vintage stilā? Ir daudz iespēju, un mēs palīdzēsim jums izveidot harmonisku aprīkojumu.

Klasisks vai moderns vannas maisītājs?

Pie sienas stiprināms vannas jaucējkrāns? Vai jaucējkrāns ir uzstādīts tieši uz vannas? Klasisks hroms vai novatorisks melns ar zelta akcentiem? Krāni vai rokturi? Jautājumu ir daudz, un uz visiem tiem atbildēs mūsu veikala speciālisti.

Mēs piedāvājam slēptos vannas maisītājus, kas veicina minimālisma un eleganta interjera veidošanu. Pateicoties kvalitatīviem materiāliem, tādiem kā misiņš vai ABS plastmasa, mums izdevās iegūt uzticamus produktus, uz kuriem papildus attiecas 2 gadu ražotāja garantija. Pārvietojamā snīpi kontrolēšana, kā arī ideālas ūdens temperatūras iestatīšana ir ātra un intuitīva. Tas viss padara vannošanos par patiesu baudu, it īpaši, ja to paņem tik skaistā vidē!

Vannas maisītājs ar vai bez dušas – mūsu piedāvājums

Pie sienas stiprināms vannas maisītājs ir pieejams ar vai bez dušas. Esam sagatavojuši sortimentu, kurā atsevišķi vannas istabas aprīkojuma elementi ir estētiski, atbilst mūsdienu tendencēm un galvenais ir uzticami un viegli tīrāmi. Papildus slēptajiem vannas jaucējkrāniem pie mums varat iegādāties klasiskus augstos krānus, kas ļaus izveidot stilizētu telpu, iedvesmojoties no retro tendences.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!