Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Iebūvēts (6)
Baseina krāsa
Sniegbaltīte (10)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Padziļinātas un zem galda izlietnes

Viens no svarīgākajiem elementiem katrā vannas istabā ir izlietne. Papildus lietderības funkcijai tai ir liela nozīme arī interjera estētikā. Pārdošanā ir daudz modeļu, kas atšķiras pēc dizaina, izskata un montāžas metodes. Mēs vēlamies jums piedāvāt modernas galda virsmā iegremdētas izlietnes, kas ir universāla izvēle katrai vannas istabai.

Kas ir padziļinātās vannas istabas izlietnes?

Padziļinātās izlietnes ir laba alternatīva galda izlietnēm. Tāpat kā izlietne uz galda virsmas, arī padziļinātā izlietne ir paredzēta uzstādīšanai kopā ar galda virsmu vai vannas istabas skapi. Tas atšķiras ar to, ka darba virsmā ir nepieciešams caurums, lai ievietotu izlietni. Sortimentā ir arī lielas un ietilpīgas izlietnes, kas nosedz, piemēram, visu skapi, kas pilnībā nomainīs darba virsmu. Šis dizains izceļ šīs ierīces ar funkcionalitāti un neaizņem daudz vietas. Tāpēc tie būs lieliska izvēle nelielām telpām, lai funkcionāli un ergonomiski attīstītu telpu.

Padziļinātas izlietnes – plašs modeļu klāsts

Mēs piedāvājam galda virsmā padziļinātas izlietnes ar dažāda stila apdari. Piedāvājam piem. modeļi ar noapaļotām bļodas malām, kā arī ar kvadrātveida, ģeometrisku formu. Atsevišķi varianti atšķiras arī pēc izmēra, tāpēc bez galda virsmā iedziļinātām izlietnēm 60 atradīsiet arī ierīces ar platumu 70 un pat 80 cm. Šāda risinājuma priekšrocības ietver:

- viegli uzturēt tīru,
- aizsardzība pret šļakatām vannas istabā, pateicoties paaugstinātajām malām – padziļinātas izlietnes,
- funkcionālās telpas attīstība,
- estētiskais izskats,
- piekļuve plašai furnitūras izvēlei.

Atkarībā no tehniskajiem apstākļiem varat izvēlēties galda virsmā iedziļinātu izlietni 80 vai nedaudz mazāku variantu. Katra no vannas istabas izlietnēm ir izgatavota ar vislielāko rūpību un ņemot vērā funkcionalitātes principus. Pārdodam keramikas un konglomerātu modeļus. Mēs piedāvājam dažāda veida 70, 80*, 80* un pat 100* uz galda padziļināmas izlietnes, kas labi darbosies ne tikai mājas vannas istabās, bet arī sabiedriskās telpās.

Iebūvējamās izlietnes – mūsu piedāvājums

Papildus plašajam klāstam mūsu klienti var paļauties uz profesionāliem padomiem un pievilcīgām cenām. Šaubu gadījumā ar prieku ieteiksim, kura darbvirsmā padziļināta izlietne darbosies jūsu vannas istabā. Aicinām iepazīties ar pilnu REA piedāvājumu un veikt pasūtījumu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!