Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas tekstilizstrādājumi

Katrai vannas istabai izvēlēti tekstilizstrādājumi

Katras vannas istabas dekoru un mūsu estētisko pieredzi tā vizuālajā uztverē nosaka vairākas lietas. Flīžu, vannu, dušas kabīņu, izlietņu un furnitūras izvēle ir svarīgi elementi, tāpat kā pareizie tekstilizstrādājumi. Izmantotie raksti un krāsas nosaka to, kā mēs jūtamies noteiktā telpā. Vannas istabai, izņemot stingri higiēnas funkcijas, jāveic papildu uzdevumi. Mums ir nepieciešams, lai šī telpa sniegtu mums relaksāciju un atelpu pēc smagas dienas. Nepietiek ar piekļuvi tekošam ūdenim. Estētiskie apsvērumi, kas mums ir sevī, sagaida saskaņotu telpas kompozīciju.

Vannas istabas tekstilizstrādājumi kā papildinājums iekārtojumam

Neatkarīgi no vannas istabas stila, tā ir jāpapildina ar atbilstoši izvēlētiem vannas istabas tekstilizstrādājumiem. Kas gan būtu pat visskaistākā vannas istaba bez mīksta paklāja uz grīdas vai dvieļa, kas karājās uz āķa? Paklāja novietojums uz grīdas sasilda interjeru un uzreiz liek mums justies mājīgāk. Grīdas virsmām paredzēto materiālu plātnes ir arī labs siltumizolators. Tad izvairāmies no tiešas saskares ar flīžu auksto virsmu.

Mūsu veikala piedāvājumā ir dažādi piedāvāto tekstilizstrādājumu krāsu varianti. Toņu klāsts ir plašs un daudzveidīgs. Mēs rūpējamies, lai mūsu piedāvātais sortiments būtu izvēlēts, garantējot augstāko kvalitāti. Sakarā ar to, ka mūsu pārdotā produkcija ir kvalitatīva, precei bez bažām esam likuši 24 mēnešu garantiju. Gaumīgi izvēlēti, tie saplūdīs ar dažādiem aranžējumiem un interjera stiliem.

Aicinām pārlūkot atsevišķos mūsu veikala šīs kategorijas produktus, lai pārliecinātos, ka piedāvātie vannas istabas tekstilizstrādājumi ir ārkārtīgi estētiski un izgatavoti ar vislielāko rūpību.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!