Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Kabīnes tips
Stūris (72)
Atvēršanas metode
Bīdāmās (31)
Maisītāja apdare
spīdīgs (39)
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Kabīnes izmērs
80x100 (20)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Taisnstūra formas dušas kabīne

Viss, par ko sapņojat pēc garas un nogurdinošas darba dienas, ir atspirdzinoša duša? Tad taisnstūra formas dušas kabīne ir ideāls risinājums jums. Rea veikalā mēs piedāvājam augstākās kvalitātes produktus par vislabākajām cenām. Šeit jūs atradīsiet taisnstūra formas dušas kabīnes, kas izgatavotas no augstākās kvalitātes materiāliem, kuri ir izturīgi pret mitrumu un citiem nelabvēlīgiem faktoriem.

Mūsu vannas istabas kabīnes raksturo funkcionalitāte un estētisks dizains. Lielākajai daļai modeļu ir taisnstūra forma, tāpēc tie lieliski iekļaujas pat salīdzinoši nelielas vannas istabas telpā. * Taisnstūra formas dušas kabīnes* izceļas ar to daudzpusīgu izmantošanu. Tās ir piemērotas gan modernām, gan klasiskāka stila vannas istabām. Taisnstūra formas dušas kabīnes ir aprīkotas ar hermētiskām durvīm, kas garantē efektīvu telpas hidroizolāciju. Tajā pašā laikā to matētais stiklojums nodrošina vannošanās intimitāti. Tāpēc taisnstūra dušas kabīnes ir piemērotas arī izvietošanai vannas istabās kopā ar tualeti.

Dušas kabīnes: 120×90, 120×80, 100×80, 120×100 – modeļu dažādība, augstākās kvalitātes apdare.

Rea veikala sortiments pastāvīgi tiek papildināts ar augstākās kvalitātes čiastūra formas dušas kabīnēm dažādos izmēros. Klientu vidū vispopulārākie ir 90×120 cm modeļi. Vai jūsu vannas istaba ir pārāk maza šāda izmēra dušai? Nekādu problēmu. Mūsu veikalā jūs varat iegādāties arī taisnstūrveida dušas kabīnes ar izmēru 80×100. Atkarībā no jūsu individuālajām vēlmēm un vajadzībām tās var aprīkot ar veramām durvīm, kas atveras tikai uz vienu pusi, vai veramām durvīm, kuras var atvērt gan uz iekšu, gan uz āru. Taisnstūrveida dušas kabīnes* parasti ir pārklātas ar īpašu hidrofobu pārklājumu. Tas atvieglo tās uzturēšanu tīrībā.

  • Taisnstūra formas dušas kabīnes bez dušas paliktņa*.

Ar mums funkcionāla un estētiski pievilcīga dušas kabīne taisnstūrveida formā ir jūsu rīcībā. Nepalaidiet garām šo iespēju un apmeklējiet Rea veikalu jau šodien. Mēs garantējam, ka jūs nenožēlosiet savu lēmumu!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!