Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Dušas komplekta uzstādīšana
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Apslēptie dušas komplekti

Paslēptas dušas komplekts – elegants risinājums jebkurai vannas istabai

Apslēptie dušas komplekti ir lielisks risinājums cilvēkiem, kuri novērtē eleganci un minimālismu. Pateicoties tam, ka komplekta elementi ir paslēpti zem ģipša, visa vannas istabas furnitūra izskatās ļoti glīti un estētiski. Veikala Rea mājaslapā var atrast plašu šādu dušas komplektu izvēli dažādās krāsās un formās. Aicinām tos iepazīt jau tagad!

Melns slēptais dušas komplekts – moderns un stilīgs

Melnais zemūdens dušas komplekts šobrīd ir viens no modernākajiem risinājumiem tirgū. Šī vannas istabas furnitūras versija lieliski iederēsies modernās vannas istabās, kur dominē baltas, pelēkas vai tumšas flīzes. Rea interneta veikalā pieejamajam melnajam slēptajam dušas komplektam ir daudz funkcionālu elementu, piemēram, termostata vārsts, lietus dušas galva vai dušas šļūtene.
Un tas padarīs regulāru lietošanu ļoti ērtu. Gan karsta vanna aukstā dienā, gan relaksējoša vanna pēc garas darba dienas sniegs jums daudz prieka. A, cita starpā pateicoties šī komplekta melnajiem elementiem, relaksācija dušā notiks elegantā, labiekārtotā interjerā.

Paslēpta duša – minimālisma un komforta cienītājiem

Paslēpta duša ir risinājums, kas gūst arvien lielāku popularitāti to cilvēku vidū, kuri mazgāšanās laikā novērtē ērtības un komfortu. Apslēptajos komplektos var atrast daudz funkcionālu elementu, piemēram, termostata vārstu, vadības paneli vai lietus dušu. Sakarā ar to, ka šādas dušas atsevišķas daļas ir paslēptas zem ģipša, kopums izskatās ļoti estētiski.
Apslēptie dušas komplekti ir lielisks risinājums cilvēkiem, kuri novērtē minimālismu un vienkāršību. Pateicoties tam, ka komplekta elementi ir paslēpti zem apmetuma, tas neaizņem daudz vietas un optiski nepārblīvē vannas istabas telpu. Tāpēc tas ir lielisks risinājums, īpaši mazām vannas istabām. Atliek tikai izvēlēties zemūdens dušas komplekta krāsu un formu un pielāgot tā parametrus savām vajadzībām.

Paslēptie dušas komplekti – ļoti viegli tīrāmi

Vienkārša tīrīšana ir svarīga priekšrocība, kas runā par labu paslēptiem dušas komplektiem. Izvirzīto elementu trūkums atvieglo vannas istabas furnitūras tīrību. Tāpēc parasti tā tīrīšanai netērējat daudz laika. Tas pats attiecas uz šīs dušas komplekta iespējamās atteices gadījumā. Ja nepieciešams, šļūtenes vai dušas galvas nomaiņa ir ļoti ātra un vienkārša.
Rea interneta veikalā var iegādāties daudz dažādu zemēzes dušas komplektu, kas atšķiras pēc formas, krāsas un funkcionalitātes. Pateicoties tam, ka piedāvājums ir tik plašs, katrs var atrast savam mājoklim piemērotāko vannasistabas furnitūru. Šādi dušas komplekti ļauj radīt estētisku atmosfēru vannas istabā un padarīt ikdienas vannošanos vēl patīkamāku.

Paslēpts dušas komplekts – ilgtspējīgs risinājums modernai vannas istabai

Paslēptie komplekti ir lielisks risinājums modernai vannas istabai, kuru parasti raksturo minimālisms un funkcionalitāte. Pateicoties tam, ka to atsevišķie elementi ir paslēpti, visa vannas istabas furnitūra izskatās ļoti eleganta un kārtīga.
Turklāt interneta veikals Rea piedāvā dažādu krāsu un formu slēptās dušas komplektus, kas ļaus izveidot oriģinālu, bet estētisku iekārtojumu savā vannasistabā. Cilvēki, kuri jau ir izvēlējušies šādu vannasistabas furnitūru no Rea, izbauda ne tikai komfortu vannas laikā, bet arī moderno un eleganto savas atjaunotās vannas istabas dizainu.
Šajā interneta veikala Rea kategorijā piedāvātie dušas komplekti ir lieliska ideja īpaši cilvēkiem, kuri novērtē minimālismu, eleganci un funkcionalitāti. Plašais piedāvājums ļauj atrast sev piemērotāko šīs vannas istabas furnitūras modeli, un augstā darba kvalitāte garantē ilgstošu lietošanu. Tāpēc mēs aicinām jūs iegādāties zemūdens komplektus jau tagad! Veiksmi jūsu Rea interneta veikalā!

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!