Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Pastāvīgā (5)
Baseina krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Izlietnes, brīvi stāvošas izlietnes

Vannas istaba ir tāda telpa, kurā jāapvieno komforts, funkcionalitāte un pievilcīgs izskats. Šādā interjerā svarīgas ir tādas detaļas kā flīžu krāsa, vannas istabas aprīkojuma un sanitārtehnikas veids. Būtiska vannas istabas iekārta ir izlietne, kuras izvēle ir svarīga telpas komfortam. Tirgū ir pieejami iebūvējamie varianti vai brīvi stāvošas izlietnes, kas kļūst arvien populārākas. h2. Brīvi stāvošs izlietnis – modernam un klasiskam interjeram. Pareizajai izlietnei jābūt ērtai un atbilstošai interjera dizaina raksturam. Nelielu vannas istabu īpašniekiem jāpievērš īpaša uzmanība sanitārtehnikas izstrādājumu izvēlei, lai neierobežotu telpu ar pārlieku lielu ierīci. Brīvstāvīgās izlietnes ir visdrošākais risinājums, kas izceļas ar kompaktiem izmēriem un izcilu estētiku. Šādas izlietnes labi noderēs praktiski jebkurā vannas istabā – gan mazās, gan lielās telpās. Stāvīgā izlietne ir arī labākā izvēle, ja jums ir atsevišķa tualete, kur ierobežota telpa ļauj uzstādīt tikai tualetes pods un nelielu izlietni. Mūsu klāstā pieejamie izlietnes izlietnes izceļas ar: – izcils dizains, – detaļu detalizēta apdare, – dizainu daudzveidība, – izgatavoti no vislabākās kvalitātes materiāliem, – viegla uzstādīšana, – kompakts izmērs. vannas istaba ar brīvi stāvošu izlietni izskatās ļoti eleganti un moderni. Vienkārši pieskaņojiet izlietnei atbilstošu krānu, lai piešķirtu telpai papildu dekoratīvu elementu. Brīvi stāvošs izlietnis – plaša modeļu izvēle Mūsu veikala sortimentā jūs atradīsiet sanitārtehnikas izstrādājumus ar dažādām apdares virsmām. Mēs piedāvājam brīvi stāvošus izlietnes ar racionālu formu, kas apakšējā daļā sašaurinās. Interesants risinājums ir arī atsevišķas izlietnes ar vienkāršu, ģeometrisku dizainu. Aplūkojiet pilnu pieejamās sanitārās keramikas klāstu. Mēs garantējam, ka katrs modelis ir izgatavots no izturīgiem un viegli tīrāmiem materiāliem. Tāpēc varat būt droši, ka jūsu vannas istaba ar brīvi stāvošu izlietni būs ērta vieta ar augstām estētiskajām īpašībām.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.