Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSLV2024

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Pastāvīgā (12)
Baseina krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Izlietnes, brīvi stāvošas izlietnes

Vannas istaba ir telpas veids, kurā jāapvieno komforts, funkcionalitāte un pievilcīgs izskats. Šādā interjerā svarīgas ir tādas detaļas kā flīžu krāsa, vannas istabas furnitūras veids un tualetes. Katras vannas istabas pamatelements ir izlietne, kuras izvēlei ir liela nozīme telpas lietošanas komfortam. Tirgū ir pieejami iebūvējamie varianti jeb brīvi stāvošas izlietnes, kas gūst arvien lielāku popularitāti.

Brīvstāvoša izlietne – modernam un klasiskam interjeram

Pareizi izvēlētai izlietnei jābūt ērtai un jāatbilst interjera dizainam. Nelielu vannas istabu īpašniekiem īpaša uzmanība jāpievērš sanitāro mezglu izvēlei, lai neierobežotu telpu ar pārāk lielu ierīci. Brīvi stāvošās izlietnes ir drošākais variants, kas izceļas ar kompaktiem izmēriem un izcilu estētiku. Šādas izlietnes darbosies praktiski jebkurā vannas istabā gan mazās, gan lielās telpās. Stāvošā izlietne ir arī labākā izvēle, ja jums ir atsevišķa tualete, kur ierobežotā platība ļauj uzstādīt tikai tualetes podu un nelielu izlietni. Mūsu piedāvājumā esošās izlietnes atšķiras ar:

- unikāls dizains,
- detalizēta detaļu apdare,
- dažādi dizaini,
- izgatavots no vislabākās kvalitātes materiāliem,
- viegla montāža,
- kompakts izmērs.

Vannas istaba ar brīvi stāvošu izlietni izskatās ļoti eleganti un moderni. Atliek tikai izvēlēties izlietnei pieskaņotu jaucējkrānu, lai telpa iegūtu papildus dekoratīvu elementu.

Brīvi stāvoša izlietne – plašs modeļu klāsts

Mūsu veikala sortimentā jūs atradīsiet sanitārās telpas ar dažādu apdari. Piedāvājam brīvi stāvošas izlietnes ar racionālu formu, kuras apakšā šauras. Interesants variants ir arī stāvošās izlietnes ar vienkāršu, ģeometrisku dizainu. Aicinām iepazīties ar pilnu pieejamo sanitārās keramikas klāstu. Mēs garantējam, ka katrs modelis ir izgatavots no izturīgiem un viegli tīrāmiem materiāliem. Pateicoties tam, jūs varat būt pārliecināti, ka vannas istaba ar brīvi stāvošu izlietni būs ērta vieta ar augstām estētiskām vērtībām.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!