Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas dušas jaucējkrāni

Jau ilgāku laiku valda tendence izvēlēties dušas kabīni, nevis vannu. To ietekmē ne tikai ērtības un ūdens taupīšana, bet arī arvien bagātākā smidzināšanas ierīču izvēle. Dušas jaucējkrāni ir aprīkoti ar opcijām, kas padara tos funkcionālākus un ļauj veikt relaksējošu vannu. REA sortimentā ir plaša vannas istabas furnitūras izvēle, kas pārsteidz ar savu dizainu un lietošanas ērtumu.

Jaucējkrāns dušas kabīnei – kuru izvēlēties?

Izvēloties smidzināšanas ierīci, jāņem vērā ne tikai estētiskie jautājumi, bet arī savas vajadzības un vannas istabas tehniskās iespējas. Mūsu klientu visbiežāk izvēlētais variants ir apslēptais dušas maisītājs. Tas ir uzstādīts zem flīzēm, tāpēc tas negatīvi neietekmē vannas istabas dekoru un aizņem mazāk vietas. Tas ietekmē arī lietošanas komfortu, jo trūkst izvirzītu konstrukcijas elementu.

Vēl viens variants ir virsmas montējamie dušas maisītāji, kuros visi elementi ir uzstādīti pie sienas. Šāda risinājuma priekšrocība ir viegla piekļuve detaļām, kas bojājumu gadījumā lieliski palīdz. Šādi modeļi ir arī nedaudz lētāki par slēptajiem dušas maisītājiem, kas tomēr nemazina to kvalitāti un estētiku.

Dušas jaucējkrāni – plašs risinājumu klāsts

Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet modeļus, kas pārsteidz ar savu formu un funkcionalitāti. Lietotājiem piedāvājam gan standarta dušas jaucējkrānus, gan ar mūsdienīgām ērtībām aprīkotus. Cita starpā mēs varam jums piedāvāt:

- dušas komplekti,
- lietus dušas,
- vienkārši apslēptie dušas maisītāji,
- piederumi dušas piederumiem.

Pārdodam dušas jaucējkrānus kabīnei, kas atšķiras ar galvas dizainu, montāžas metodi un operētājsistēmu. Ievērības cienīgs ir arī rakstu un krāsu variantu daudzveidība, pateicoties kam dušas jaucējkrāni būs interjera estētisks dažādojums.

  • Apslēptie dušas jaucējkrāni – moderns izkārtojuma papildinājums *

REA dušas jaucējkrāni, pateicoties skaistajam dizainam, ir ne tikai praktiski, bet arī ļoti elegants vannas istabas dekora elements. Mūsu dušas jaucējkrānus var kombinēt ar lietus dušām, pateicoties kuriem iegūsim pieskaņotu dušas komplektu. REA dušas jaucējkrāni ir izgatavoti no augstākās kvalitātes misiņa, pārklāti ar 4-kārtīgu hroma pārklājumu. Tas garantē izturību un uzticamību gadiem ilgi.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!