Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas istabas lampas virs spoguļa

Vannas istabas aprīkojumā ietilpst ne tikai tādi elementi kā izlietne, duša, vanna, tualetes pods un veļas mašīna. Tas ir arī spogulis, tualetes papīra turētāji, dvieļi un apgaismes ķermeņi, kuriem ir ļoti svarīga loma. Dzīvokļos mēs reti redzam logu vannas istabā, lai gan daži cilvēki tos izvēlas jaunuzceltās mājās. Taču neatkarīgi no tā, vai ir vai nav logs, ir nepieciešams nodrošināt atbilstošu apgaismojumu, lai spogulis varētu ērti veikt visas kopšanas un grima procedūras, ieveidot sejas apmatojumu vai ieveidot frizūru.
Pārbaudīts un ieteicams risinājums ir sienas lampa vannas istabai. Tas aizņem salīdzinoši maz vietas, bet dod tieši tik daudz gaismas, cik nepieciešams iepriekšminētajām aktivitātēm. Turklāt tas ļoti labi izskatās dažādos interjeros.

Vannas istabas lampa virs spoguļa vai pat virs abiem

Mūsu piedāvātās sienas lampas vannas istabām ir iegarenas, stilīgas un minimālistiskas, bet tajā pašā laikā efektīvas. Paši mazākie sākas no 40 centimetru platuma, tāpēc veiksmīgi iederēsies pat telpā ar ierobežotu telpu. LED sienas lampa ir ļoti daudzpusīga un derēs gan virs apaļa, gan kvadrātveida un taisnstūrveida spoguļa.
Mums ir arī sienas lampas 50, 60 un 70 centimetru platumā un pat lielākas. Ja kādam ir liela telpa, divas izlietnes un divi spoguļi, tad var iegādāties divas atsevišķas sienas lampas vai izvēlēties vienu, 100 vai 106 centimetrus platu, kas nodrošinās perfektu apgaismojumu.
Turklāt atsevišķiem modeļiem ir arī regulējama roka, kas ļauj to manevrēt pat 90 grādu diapazonā. Pateicoties tam, mēs varam individuāli iestatīt gaismas krišanas leņķi atbilstoši jūsu vajadzībām.

Vannas istabas sienas lampas: melnas, baltas, hromētas

Mūsu veikala piedāvājumā ir lampas ne tikai dažādos platumos, bet arī dažādos stilos un pieejami vairākos krāsu variantos. Tāpēc mēs piedāvājam melnas, baltas un hromētas vannas istabas sienas lampas, lai ikviens varētu izvēlēties variantu, kas vislabāk piestāvēs visam vannas istabas iekārtojumam.
Izvēloties toni, iesakām izmantot citus aprīkojuma elementus, piemēram, izlietnes jaucējkrānu, ziepju dozatoru, dvieļu turētāju, tualetes papīra turētāju vai tualetes pogu. Tad mēs izveidosim harmonisku veselumu, kas palielinās visas telpas estētisko vērtību. Piemēram, melna svece, kas izskatās oriģināla un stilīga, būs lieliski piemērota melniem elementiem.
Varat arī izvēlēties noapaļotas un leņķiskas vannas istabas sienas lampas, uz taisnas un profilētas rokas, minimālistiskas, bet arī iespaidīgas. Modeļu daudzveidība ļauj tos pieskaņot daudziem interjeriem.

Vannas istabas lampa virs spoguļa – LED atmaksājas

Vannas istabas lampai virs spoguļa vannas istabā jābūt ne tikai estētiskai un cietai, bet arī vitāli svarīgai. LED apgaismojums ir neapšaubāmi labākais, ekonomiskākais un ieteicamākais risinājums. Pirmkārt, tas patērē daudz mazāk elektrības nekā tradicionālās spuldzes, kas nozīmē mazākus rēķinus. Turklāt nav problēmu ar šādu sienas lampu daudzas reizes ieslēgt un izslēgt. Mēs pat varam to izdarīt šad un tad, neuztraucoties par izdegšanu vai bojājumiem.
Turklāt LED lampas dod labāku asumu, kontrastu un uzlabo kopējo redzamību, kas ļoti noder spoguļa apgaismojuma gadījumā, kur vairākkārt nākas veikt precīzas darbības. Mūsu klāstā ir dažādas jaudas, piemēram, 4 W, 8 W, 12 W vai 18 W svečlampas, lai ikviens varētu izvēlēties to, kas vislabāk atbilst viņa vēlmēm.
Vannas istabas lukturīši lieliski noderēs arī citās vietās – virs rakstāmgalda, gleznošanā, tualetes galdiņā, vitrīnā, viesistabā vai birojā. Pietiek ar to, ka tie atbilst kopējam interjera dizainam. Sienas lampas, arī sienas lampas virs vannas istabas spoguļa, ir ļoti praktiskas un lieliski kalpo kā papildu, virziena gaismas avots, kura uzdevums ir izgaismot nevis visu telpu, bet tikai izvēlēto zonu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!