Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Stikla biezums
6 mm (19)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Durvju izmērs
100 (6)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Salokāmas dušas durvis, salauztas

Dušas kabīnes izvēle nav viss, jo svarīgi ir arī pareizi saskaņot tās atsevišķās sastāvdaļas un piederumus. Tie ietver durvis, kas nosaka dušas funkcionalitāti un komfortu vannas laikā. Tie ir svarīgi arī vannas istabas telpas ergonomiskam iekārtojumam, it īpaši mazu telpu gadījumā. No savas puses varam piedāvāt saliekamās dušas durvis, kuras klienti labprāt izvēlas to praktiskā dizaina dēļ.

Kādas ir salokāmo salokāmo durvju īpašības?

Salokāmas dušas durvis, citādi saplēstas dušas durvis. Tā ir ļoti laba alternatīva veramām un bīdāmām dušas durvīm. Pateicoties pārdomātajam dizainam, tās salokot aizņem ļoti maz vietas. Modernās saliekamās dušas durvis ļauj atvērt kabīni abos virzienos gan uz iekšpusi, gan uz āru. Pateicoties tam, mēs varam “paslēpt” salokāmās durvis padziļinājumā, kas optiski palielina vannas istabu. Šādi modeļi labi iederēsies mazās vannas istabās, kur telpa ir jāiekārto funkcionāli. Saliekamās dušas durvis ir uzstādītas padziļinātās dušas kabīnēs, kas ir mūsdienīga alternatīva tradicionālajām kabīnēm. Tāpēc investoriem ir plašas iespējas dušas piederumu un durvju pieskaņošanā individuālajām vajadzībām.

Saliekamās dušas durvis – kuras izvēlēties?

Atšķirībā no tradicionālajām kajītēm, padziļinātām dušām var būt nestandarta parametri. Pirms iegādāties konkrētu durvju vērtnes modeli, rūpīgi jāizmēra ieeja dušā. Svarīgs lēmums, kas jāpieņem investoram, ir arī atvēršanas metode. Jūs varat izvēlēties no saliekamām dušas durvīm vai salokāmām dušas durvīm, kas bīdāmas gar uzstādīto rāmi. Abi varianti ir funkcionāli un neaizņem daudz vietas, tāpēc lēmums par konkrēta modeļa uzstādīšanu ir individuāls jautājums.

Saliekamās dušas durvis – plašs risinājumu klāsts

Mums ir svarīgi, lai piedāvājums atbilstu katra klienta vēlmēm. Tāpēc varam lepoties ar plašu salauztu un salokāmu dušas durvju izvēli, kas atšķiras pēc parametriem un dizaina. Tomēr katram modelim ir raksturīgas:

- estētiskais izskats,
- funkcionalitāte,
- izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem,
- daudzi rāmju krāsu varianti, no kuriem izvēlēties,
- izturība pret plaisām,
- ērts serviss,
- viegli uzturēt tīru.

Bagātīgais dizains un izcilā kvalitāte padara mūsu saliekamās dušas durvis atbilstu visprasīgāko klientu vēlmēm. Aicinām iepazīties ar pilnu preču klāstu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!