Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Baseina krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Komplekti

Ir vērts pievērst lielu uzmanību izlietnes izvēlei, jo tā ir viena no visbiežāk izmantotajām vannas istabas aprīkojuma daļām. Tāpēc tai galvenokārt ir jābūt ērtai lietošanai. Tomēr neuzkrītošā izlietne var būt arī estētiski svarīgs dizaina elements un pat unikāls interjera rotājums. Viss ir atkarīgs no jūsu izvēlētā dizaina. Rea klāstā, cita starpā, ir arī ārkārtīgi elegantās pultīšu izlietnes, kas kļūst arvien populārāka izvēle stilīgām telpām. Ideāla kombinācija, kas apvieno funkcionalitāti un izcilu šiku, kas var arī rotāt jūsu vannas istabu! h2. Galdiņa izlietne – ideāli piemērota dizaina vannas istabai. Galda virsmas izlietne pēdējos gados ir kļuvusi par īstu interjera dizaina hitu. Tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, tā pati par sevi ir ļoti dekoratīva un daudz izteiksmīgāka nekā padziļināta izlietne. Plašais dizainu, krāsu un formu klāsts ļauj izvēlēties patiesi oriģinālu un interesantu risinājumu. Ir pieejamas top vannas istabas izlietnes, kas atšķiras pēc: – forma – piemēram, apaļa bļodas formā, taisnstūra, kvadrātveida vai pat neregulāra; – krāsu – gan klasisko balto, gan visas varavīksnes krāsas, tostarp melno vai zelta; – materiāls, no kura tie izgatavoti, piemēram, keramika, akmens vai tā imitācija, vai pat stikls; – izmērs – gan bļodas izmērs, gan paša dizaina masivitāte; – stils – ir pieejami industriālā, glamūra, minimālisma, retro un daudzu citu stilu izstrādājumi. Otrkārt, plāksnes izlietne, pateicoties tās formai, ļauj atklāt arī rūpīgi izvēlētu darba virsmu. Turklāt tas ļoti labi piemērots ikdienas lietošanai. h2. Rea galda izlietnes – mūsu klāsts. Rea sortimentā ir ārkārtīgi daudzveidīgs izstrādājumu klāsts, kas izceļas ar precīzu apstrādi un sensacionālu stilu. Mēs piedāvājam gan lielus, gan mazus galda virsmas izlietnes, dziļas un seklas, apaļas un ģeometriskas formas. Ja vēlaties gan estētiku, gan izturību, Rea galda virsmas izlietne ir lieliska izvēle.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.