Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

product_advanced_searcher.filtration

Apdare
spīdīgs (11)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Dušas aerosolu komplekti

2 103 / 5 000
Wyniki tłumaczenia
Tłumaczenie
Stimulējoša rīta duša vai relaksējoša vakara duša? Kad izlemjat par pareizo dušas komplektu, jums nav jāizvēlas. Rea piedāvātie risinājumi pārsteidz ar savu funkcionalitāti un daudzpusību, tāpēc tie pielāgosies jūsu vajadzībām. Mūsu dizaineri tomēr neaizmirst par estētiku, kas ir vienlīdz svarīga lielākajai daļai lietotāju. Tāpēc mūsu piedāvājumā atradīsiet jaunākās interjera dizaina tendences atspoguļojošus un mūžīgu stilu pārstāvošus dušas komplektus.

  • Ideāls dušas komplekts stilīgai vannas istabai*

Tas ir dušas komplekts, kas lielā mērā ir atbildīgs par ikdienas peldēšanās prieku. Tas ir arī diezgan raksturīgs vannas istabas aprīkojuma elements, tāpēc šajā gadījumā funkcijai vajadzētu iet roku rokā ar estētiku. Mūsdienās tiek uzstādīta ļoti dažāda furnitūra, kas palīdz veidot interjera atmosfēru un pieskaņas. Populārākās apdares krāsas ir:

- hroms,
- zelts,
- melns,
- varš,
- rozā zelts (rožu zelts).

Komplekti atšķiras arī pēc formas, daudzuma un elementu veida. Tie var būt gan neticami moderni, gan retro iedvesmoti. Turklāt ir pieejami slēptie un uz virsmas montējami dušas komplekti. Biežāk izvēlētais veids šobrīd ir dušas komplekts ar lietus dušu, kas ļauj izbaudīt patiesi greznu pieredzi katrā dušas reizē. Populārs risinājums ir arī termostats, kas ļauj precīzi kontrolēt ūdens temperatūru. Vannās parasti vislabāk darbojas dušas komplekts ar jaucējkrānu.

Rea dušas komplekti – augstākā kvalitāte

Rea piedāvājumā ir daudzi dušas un dušas-vannas komplektu modeļi, starp kuriem viegli atradīsiet savām vajadzībām un gaumei atbilstošu. Mūsdienīgs dizains ir apvienots ar progresīvām tehnoloģijām, piedāvājot katram lietotājam ārkārtīgi patīkamu pieredzi katrā peldē. Mūsu dušas komplekti izceļas arī ar kvalitāti – rūpīgu darbu, izmantojot labākos materiālus. Pateicoties tam, to pievilcīgais izskats, uzticamība un funkcionalitāte paliek nemainīga daudzus gadus.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!