Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda Igauņu Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si

REA10

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Nablatowa (138)
Baseina krāsa
śnieżnobiały (89)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Izlietnes, vannas istabas izlietnes

Vannas istaba ir vieta, kas jāiekārto pēc iespējas funkcionālāk. Īpaši, ja jūsu rīcībā ir ierobežota telpa, mēbeles jāizvēlas gudri. Šādas telpas pamatā ir vannas istabas izlietne, kas papildus savai pamatfunkcijai ir arī estētisks interjera papildinājums. Mūsu piedāvājumā atradīsiet plašu modeļu klāstu, ar kuru palīdzību izveidot saskaņotu vannas istabas dizainu. h2. Vannas istabas izlietnes – pārskats par pieejamajiem risinājumiem. Laiki, kad tirgū bija pieejamas tikai vertikālas izlietnes ar vienkāršu dizainu, jau sen ir pagājuši. Mūsdienās vannas istabas izlietnes ir funkcionāli produkti ar augstu vizuālo vērtību. Tie ir dekoratīvs interjera elements, taču nevajadzētu aizmirst, ka tiem ir jābūt ērtiem lietošanā. Vannas istabas izlietne ir jāpielāgo konkrētajam lietojumam un uzstādīšanas veidam. Ja jūsu vannas istabā ir skapītis vai lete, varat izvēlēties galda virsmu, zemgaldu vai iebūvētu izlietni. Ja jums nav darba virsmas, varat izmantot vannas istabas izlietni, kas piestiprināta pie sienas, vai arī reti sastopamo vertikālo izlietni. Līdztekus funkcionalitātei vertikālā izlietne ir arī eleganta apdare pati par sevi. Mēs iesakām kombinēt izlietni ar pārējo vannas istabas keramiku, piemēram, tualetes podiņu vai bidē.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!

.