Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Uzstādīšanas metode
Galda virsma (277)
Baseina krāsa
Sniegbaltīte (121)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Izlietnes, vannas istabas izlietnes

Vannas istaba ir vieta, kuru vajadzētu iekārtot maksimāli funkcionālā veidā. Īpaši tad, ja jūsu rīcībā ir ierobežota telpa, jums rūpīgi jāizvēlas aprīkojums. Šādas telpas pamatā ir vannas istabas izlietne, kas papildus savai pamatfunkcijai ir estētisks interjera papildinājums. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet plašu modeļu izvēli, pateicoties kuriem izveidosiet saskaņotu vannas istabas iekārtojumu.

Vannas istabas izlietnes – pieejamo risinājumu pārskats

Laiki, kad tirgū bija pieejamas tikai stāvošas izlietnes ar vienkāršu dizainu, ir sen pagājuši. Šobrīd vannas istabas izlietnes ir funkcionāli produkti ar augstu vizuālo vērtību. Tie ir interjera dekoratīvs elements, taču nedrīkst aizmirst, ka tos it kā ir ērti lietot.

Vannas istabas izlietne jāpielāgo pielietojumam un uzstādīšanas metodei. Ja jūsu vannas istabā ir skapis vai galda virsma, varat izvēlēties galda virsmu, zemgaldu vai padziļinātu izlietni. Ja jums nav galda virsmas, varat izmantot piekarināmu vannas istabas izlietni vai, iespējams, retu stāvošu izlietni. Stāvošā izlietne, neskaitot funkcionalitāti, pati par sevi ir arī eleganta dekorācija. Mēs iesakām izlietni komplektēt kopā ar pārējo vannas istabas keramiku, piemēram, tualetes podu vai bidē.

Vannas istabas izlietnes – moderni modeļi

Mūsu klāstu raksturo milzīga dažādība, pateicoties kurai jūs atradīsiet savām vajadzībām pielāgotu aprīkojumu. Mēs varam Jums piedāvāt gan klasiskas vannas istabas izlietnes, gan modernus modeļus ar oriģinālu dizainu. Kā ražotājs mēs nepārtraukti strādājam pie jauniem projektiem, kas atbilst pašreizējām tendencēm un lietotāju vajadzībām. Piedāvātās vannas istabas izlietnes raksturo:

- Netradicionāls dizains – pie mums jūs atradīsiet ierīces pat ar nestandarta konstrukcijas veidiem. Jūs varat izvēlēties starp vienkāršām vannas istabas izlietnēm, ģeometriskām formām vai bagātīgi dekorētām galda bļodām.

- Bagātīgas krāsas – mēs pārdodam ne tikai klasisko balto keramiku. Piedāvājam arī vannas istabas izlietnes rozā, zaļā, melnā un pat zelta krāsā. Mums ir arī modeļi, kas dekorēti ar rakstu, kas imitē dabisko akmeni.

- Funkcionalitāte – vannas istabas izlietnes ir veidotas tā, lai to lietošana būtu ērta. Turklāt tie ir izgatavoti no materiāliem, kurus ir viegli uzturēt tīrus un kuriem ir augsta izturība pret bojājumiem.

Izpētiet visu REA produktu klāstu. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu kolekcijā atradīsiet vannas istabas izlietni, kas atbildīs jūsu vēlmēm.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!