Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Izlietnes garums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Izlietnes platums - diapazons
product_advanced_searcher.empty_field
Uzstādīšanas metode
Apturēts (8)
Baseina krāsa
Sniegbaltīte (7)
Pieskarieties atverei
product_advanced_searcher.empty_field
Pārplūdes caurums
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Pie sienas stiprināmas vannas istabas izlietnes

Viens no katras vannas istabas pamatelementiem ir izlietne. Tā izvēle nebūt nav viegla, jo tai ir jābūt pielāgotai visu mājsaimniecības locekļu vajadzībām, kā arī jāsaskaņo ar interjera dizainu. Tirgū ir daudz modeļu ar neparastu dizainu un dizaineru apdari. Neskatoties uz to, interese par sienas izlietnēm, kas ir universāla izvēle katrai vannas istabai, turpinās.

Sienu vannas istabas izlietnes – klasiskā un modernā kombinācija

Mūsu veikala piedāvājumā Jūs atradīsiet plašu modeļu izvēli, pateicoties kuriem Jūs papildināsiet izkārtojumu ar modernu un funkcionālu aksesuāru. Mēs kā ražotājs rūpējamies, lai piekarināmās izlietnes, neskatoties uz to vienkāršību, piesaistītu uzmanību ar savu interesanto dizainu. Pie mums Jūs atradīsiet gan ģeometriskas konstrukcijas, gan piekaramās izlietnes ar profilētu formu.

Pie sienas stiprināmas izlietnes labi iederas daudzos interjeros, taču vispopulārākais lietojums ir mazās vannas istabās. Pie sienas stiprināmas izlietnes, pateicoties tam, ka tām nav nepieciešams īpašs skapis, var uzstādīt burtiski uz jebkuras sienas. Turklāt piekārtajām izlietnēm ir daudz formu un formu, piemēram, stūra. Stūra izlietne lieliski iederas nelielā interjerā, kur ir svarīgs katrs telpas centimetrs.

Mēs pārdodam modernas sienas izlietnes, kuras varat uzstādīt uz galda virsmas. Tādā veidā iegūsi papildus plauktu kosmētikai un aksesuāriem. Šis risinājums sniedz arī interesantu estētisku efektu, kā arī neprasa sarežģītu montāžu.

Izlietnes pie sienas – papildinājums lielai un mazai vannas istabai

Mēs cenšamies, lai produktu kolekcija būtu daudzveidīga un atbilstu katra klienta vēlmēm. Tāpēc mēs varam jums piedāvāt daudzos izmēros pieejamas piekaramās izlietnes, kuras varat pielāgot pat nelielām telpām. Mūsu piedāvātās sienas izlietnes atšķiras arī ar:

- izgatavoti no augstākās kvalitātes izejvielām, piemēram, konglomerāta un keramikas,
- elegants dizains, kas būs moderns izkārtojuma papildinājums,
- ērtība, pateicoties īpaši profilētiem diskiem un konstrukcijai, kas atvieglo piekļuvi krānam,
- viegli uzturēt tīru,
- izturība pret plaisām un bojājumiem.

Aicinām iepazīties ar pilnu REA produktu klāstu. Mēs esam pārliecināti, ka tie attaisnos jūsu cerības, un starp tiem jūs atradīsiet sienas izlietni, kas atbilst jūsu vannas istabai.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!