Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK

BEZMAKSAS PIEGĀDE

€0

PIEGĀDES LAIKS

2-4 dienas

PREČU ATGRIEŠANA

14 dienas
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSLV2024

Par mums Sazinieties ar Pierakstīties Iepirkumu grozs 0

product_advanced_searcher.filtration

Stikla biezums
6 mm (14)
Profila apdare
product_advanced_searcher.empty_field
Durvju izmērs
100 (6)
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Atveramas dušas durvis, atvērtas

Niša vannas istabā? Ja jums ir neparasta telpa, pateicoties mūsu atveramajām dušas durvīm, jūs to izmantosit saprātīgi un ergonomiski. Tādā veidā jūs pilnībā izmantosit telpas potenciālu, kā arī kļūsit par moderna interjera īpašnieku. No trim pusēm ar sienām ierobežotas kajītes šobrīd ir viens no modernākajiem arhitektūras risinājumiem. Pietiek spraugā ievietot veramas durvis vai atveramas dušas durvis, lai izbaudītu stabilu, dizainisku, bet diskrētu konstrukciju.

Stiklotās viru durvis uz dušu ļauj grezni iekārtot vannas istabu. Pateicoties EasyClean pārklājumam, tos ir viegli tīrīt. Traipu, traipu un pirkstu nospiedumu trūkums nozīmē, ka 80, 90, 100 un lielāku veramo dušas durvju rūdītais stikls vienmēr spīd eleganti.

Dušai veramās durvis – dažādi izmēri un stili

Ja nolemjat iekārtot kabīni ar 100 vai vairāk veramām dušas durvīm, mūsu sortimentā atradīsiet lielu preču izvēli. Rea piedāvā arī mazākus elementus (80 cm veramas dušas durvis) un lielus elementus (120 cm). Tie lieliski iederēsies telpā, kuru izvēlaties attīstībai.

Kāda ir atšķirība starp mūsu 120 veramajām un veramajām dušas durvīm citos izmēros?

– Tie ir izgatavoti no cieta rūdīta stikla ar pārklājumu vieglai pulēšanai.
– Tiem ir alumīnija rokturi, kas nerūsē, nekrīt nost.
– Tos var uzstādīt komplektā ar dušas paliktni vai bez tā (ieejas kabīnes).
– Tiem ir estētiska apdare, piemēram, hromēti profili.

Mūsu piedāvājuma produkti atbilst augstām prasībām kvalitātes, dizaina un detaļu ziņā. Tieši vērība pret katru meistarības elementu ir ļāvusi baudīt elegantu salonu ne tikai vannas istabā, bet arī guļamistabā vai viesu istabā. Mēs iesakām arī vismodernākās 90 dušas durvis ar melniem profiliem un cietām eņģēm.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!