Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Poļu Angļu Vācu Čehijas Republika Franču valoda Lietuviešu Krievu Rumāņu valoda Slovāku Ungāru Itāļu valoda Bulgāru valoda Ukraiņu Spāņu valoda layouts.et Horvātu Latviski Holandiešu valoda layouts.me Serbu layouts.bn layouts.at layouts.ie layouts.si layouts.pt layouts.fi layouts.el

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Vannas aizslietņi, vannas stikls

Mūžīgā dilemma vannā vai dušā ir tikko atrisināta! Mēs piedāvājam vannas sietu kā vannas istabas aprīkojuma elementu. Pateicoties šim dizainam, jūs iegūsit telpu, kas piemērota gan vannošanai, gan atsvaidzinošai skalošanai ar ūdeni. Vannas stikls ir ideja ātrai un efektīvai vannas istabas metamorfozei. Tas īpaši darbojas, ja telpai ir ierobežota platība.

Vannas ekrāns ir pieejams dažādos izmēros un apdarē. Varat derēt uz klasiskajiem logiem ar minimālisma raksturu. Pateicoties caurspīdīgumam, tie nepārslogo vannas istabu, bet rada plašu iespaidu. Otra iespēja ir moderns vannas stikls ar melniem profiliem. Pateicoties tiem, tas izskatās gaumīgi industriālā stila interjeros.

Dušas ekrāns – priekšrocības

  • Vannas ekrānam* ir daudz priekšrocību. Pirmkārt, tas padara jūsu vannas istabu par 2-in-1 aprīkojumu – vannu un dušu – atkarībā no apstākļiem, laika un vēlmes. Papildus dušas ekrāni:

- aizsargāt telpas interjeru pret šļakatām,
- uzlabot vannas istabas izskatu,
- ir universāla montāžas sistēma vienā vai otrā vannas pusē,
- tie ir izgatavoti no rūdīta stikla, kas ievērojami palielina to izturību pret augstām temperatūrām un mitrumu,
- vannas ekrānu ir viegli uzturēt tīru.

Dušas aizsegi ļaus padarīt vannas istabas metamorfozi lētu. Pateicoties izmantotajiem profiliem, tie kļūst ļoti stabili. Lai nodrošinātu vēl lielāku funkcionalitāti, daži modeļi ir aprīkoti ar kustīgiem elementiem. Apskatiet mūsu saliekamos vannas ekrānus.

Mūsu dušas aizsegu piedāvājums

Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet gan vienvietīgos rūtis, gan arī vannas aizslietņus pārvietojamos, ar atlocīšanas iespēju. Pateicoties dažādu stilu un izmēru pieejamībai, jūs varat viegli pieskaņot konkrētu elementu sava interjera raksturam. Aicinām ērti iepirkties internetā ar piegādi uz mājām. Garantējam ātru un drošu iegādāto preču transportēšanu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!