Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Product.flag_id
Bezmaksas transports (51)
Veicināšanas produkti
product_advanced_searcher.empty_field
Ražotājs
Rea (48)
Jaucējkrāna montāža
izlietne (49)
Izsmidzinātāja sasniedzamība (mm)
no
    no uz mm
Augstums (mm)
no
    no uz mm
Krāsa
product_advanced_searcher.empty_field
Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Virtuves jaucējkrāni

Iekārtojot virtuvi, jārūpējas pat par mazākajiem elementiem. Papildus pamata sadzīves tehnikai svarīga ir arī furnitūra un pareiza pielāgošanās interjeram. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka virtuves jaucējkrāns ir ne tikai estētisks papildinājums, bet ierīce, kas ietekmē telpas lietošanas komfortu. Mūsu veikals piedāvā plašu preču izvēli dažādos apdares stilos un darbības metodēs.

Virtuves jaucējkrāni – kādu veidu izvēlēties?

Mēs lieliski apzināmies, ka katram klientam ir atšķirīgs redzējums par to, kādai vajadzētu izskatīties viņa virtuvei. Tāpēc mēs cenšamies nodrošināt, lai izlietnes krānu izvēle būtu daudzveidīga dizaina, montāžas un konstrukcijas ziņā. Piedāvātās ierīces ir pieejamas arī plašā krāsu gammā, tāpēc atradīsiet zelta, melno, sudraba un pat balto modeļus. Pašreizējā sortimentā varam piedāvāt virtuves krānus:

- ar izvelkamu vai elastīgu snīpi,
- stāvus,
- ar noapaļotiem profiliem,
- aprīkots ar aeratoriem,
- augsta konstrukcija,
- ar hromētu virsmu.

Katrs virtuves krāns ir izgatavots no īpaši atlasītiem materiāliem. Tas nosaka armatūras izturību un uzticamību, kā arī vieglu apkopi. Sakarā ar to, ka virtuves jaucējkrāni tiek uzstādīti sarežģītos apstākļos, tie ir veidoti tā, lai tie būtu izturīgi pret mitrumu un augstām temperatūrām.

Izlietnes jaucējkrāni katram interjeram

Stilīgie REA virtuves jaucējkrāni papildinās jūsu virtuves interjeru. Mūsu piedāvājumā ir jaucējkrāni, kurus var pielāgot jebkurai telpai. Krāsu un rakstu daudzveidība noteikti atvieglos izvēli un ļaus bez kompromisiem piemeklēt savām vajadzībām pielāgotu jaucējkrānu. Mūsu virtuves jaucējkrāni ir veidoti dažādos rakstos, kas padara tos piemērotus gan klasiskajam, gan modernajam interjeram.

Virtuves krāni – funkcionāli un estētiski

Mūsu piedāvājumā ir ierīces, kas izstrādātas tā, lai tās būtu ērti lietojamas un ļautu ekonomiski patērēt ūdeni. Šī iemesla dēļ atsevišķi izlietnes jaucējkrānu modeļi ir aprīkoti ar aeratoriem, kas vēdina plūsmu. Vēl viens interesants risinājums ir kustīgā vai noņemamā galva, pateicoties kurai var viegli izskalot izlietni. Lielākajai daļai virtuves jaucējkrānu krānu vietā ir svira, kas ļauj precīzāk kontrolēt ūdens temperatūru un spiedienu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!