Izmantojot vietni, nemainot pārlūkprogrammas iestatījumus, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Jebkurā laikā varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lemjot par to, kā tie tiek saglabāti. Noklikšķiniet, lai uzzinātu vairāk par Sīkfailu politiku.

  OK
Angļu layouts.de-at layouts.fr-be Bulgāru valoda Horvātu layouts.sr-me Čehijas Republika layouts.et layouts.fi Franču valoda layouts.el Spāņu valoda Holandiešu valoda layouts.en-ie Lietuviešu Latviski Vācu Poļu layouts.pt Krievu Rumāņu valoda layouts.sr Slovāku layouts.sl Ukraiņu Ungāru Itāļu valoda

ATLAIDES KODSrea5

product_advanced_searcher.filtration

Šķirošanas virziens
product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_name_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_desc
  • product_advanced_searcher.sort_by_created_at_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_asc
  • product_advanced_searcher.sort_by_gross_sell_price_desc

Jūsu izvēle:

Noņemt visus

Mēbeles, vannas istabas plaukti

Uzglabāšanai vannas istabā nav jārada bezmiega naktis! Esam sagatavojuši piedāvājumu visiem tiem, kas novērtē labas garšas un funkcionalitātes apvienojumu. Piedāvājam dušas plauktus un citas unikālas bambusa vannas istabas mēbeles. Šis aprīkojums ir radīts prasīgiem lietotājiem, tāpēc tas izceļas gan ar unikālu dizainu, gan praktiskumu.

Mūsu bagātīgais piedāvājums noteikti palīdzēs sakārtot vannas istabu tā, lai tā būtu ērta un funkcionāla telpa. Turklāt mēs pārliecinājāmies, ka mūsu sortimentā ir vannas plaukts un dušas plaukti, kas var pārsteigt ar savu oriģinālo sniegumu.

Metāla plaukti vannas istabai jeb kā pareizi izmantot vannas istabas telpu

Vannas istabas plaukti ir būtisks aprīkojums katrai vannas istabai. Pateicoties viņiem, kosmētika vannas laikā vienmēr ir pa rokai. Mēs piedāvājam modeļus, kas izgatavoti no neparastas bambusa koka. Šis izejmateriāls ir pat radīts lietošanai mitrās telpās – pat ilgstoša saskare ar ūdeni tam nekaitē.

Bambusa dušas statīvs ir ideāla mēbele kosmētikas, tīrīšanas līdzekļu un mazgāšanas piederumu uzglabāšanai. Praktiski plaukti ļauj ērti uzglabāt – tie ir apdarināti ar metāla stieņiem, kas neļauj to saturam noslīdēt. Piedāvājam arī melnu dušas plauktu, kas ir mēbele, kas ir stilīgs papildinājums bēniņu stilā iekārtotām vannas istabām.

Praktiski modeļi no mūsu piedāvājuma ir mēbeles, kas var darboties kā padziļināti plaukti. Vannas istaba, kurā bieži vien ir neapbūvēti kaktiņi, var iegūt papildu uzglabāšanas vietu. Piedāvājumā augsti statīvi-stabi no koka un metāla, kā arī piekaramie plaukti. Tās ir lieliska vieta gan kosmētikai, gan arī dvieļiem, fēnam un citiem kopšanas piederumiem.

Lai mūsu sortiments patiktu tiem, kas dod priekšroku nestandarta risinājumiem glabāšanai vannas istabā, esam to papildinājuši ar tādām oriģinālām mēbelēm kā, piemēram, kāpņu plaukts. Šis aprīkojums piesaista uzmanību ar savu unikālo meistarību, ģeniālo formu, bet arī praktiskumu. Vannas istabas kāpņu plaukts ir lieliski piemērots mitru dvieļu uzglabāšanai un žāvēšanai. Piedāvājam arī šāda plaukta modeli, kuram ir daudz plašāki plaukti – to var izmantot kā vietu gan kosmētikas piederumiem, gan pat apgaismojuma vai dekoratīviem elementiem vannas istabai.

Aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu! Mūsu plaukti un vannas istabas plaukti vilina gan ar stilīgu dizainu, gan pievilcīgu cenu.

Informatīvais biļetens

*Saņemiet jaunāko informāciju par mūsu piedāvājumiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem! *Reģistrējieties mūsu jaunumiem jau šodien!